День працівника освіти в Прикарпатському лісогосподарському коледжі
Надіслано yanish Октября 22 2012 21:32:38
День працівника освіти в Прикарпатському лісогосподарському коледжі

Красива осінь вишиває клени, а жовтень дарує нам тепле і радісне свято - День працівника освіти.
Викладач… Одна з найважливіших професій. Щодня вони стоять перед прицілом сотень допитлитвих дитячих оченят. До викладача йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.
Яке ж серце потрібно мати викладачеві, щоб щоденно віддавати його студентам, і якою має бути любов до них у його добрій, терпеливій, нестаріючій душі. Саме таким – люблячим, терпеливим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу викладачам і присвятили студенти свій концерт. В такий святковий день грамотами були нагороджені викладачі, які підготували переможців та призерів обласних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань:
Мусієнко Оксана Євстахіївна - за підготовку призера обласного конкурсу ім. Я. Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Дмитришин Оксана Богданівна - за підготовку призера обласного конкурсу читців, присвяченого Дню писемності і мови, Гошовський Андрій Богданович - за підготовку переможця обласного конкурсу з інформаційних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Семко Любомир Володимиривич - за підготовку призера обласних змагань з тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Олійник Олег Володимирович - за підготовку призера обласних змагань з баскетболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Андрусишин Віктор Володимирович - за підготовку призерів обласних змагань серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Савчин Андрій Іванович - за підготовку переможця 64-ої науково-технічної конференції студентів й аспірантів Національного лісотехнічного університету, Волчовський Роман Володимирович - за активну позааудиторну роботу з виховання студентської молоді, за активну методичну роботу в цикловій комісії Гринечко Василь Юрійович, Кухтій Марта Ярославівна, Димид Людмила Володимирівна.
Подяку від дирекції коледжу за багаторічну творчу та плідну працю у вихованні студентської молоді отримав Топольницький Володимир Євгенович.

Янишівська Л.А.

Деталі новини