ПОЇЗДКА В КАРПАТИ
Надіслано Yatciv Сентября 28 2012 12:51:01


Студенти третього курсу Прикарпатського лісогосподарського коледжу,спеціальності «Лісове господарство» (група ЛГ-31) з 19 по 20 вересня 2012 організували подорож в Карпати . Першого дня автобусом прибули до Ворохти ,де нас ,як лісівників ,гостинно зустрів лісничий Ворохтянського лісництва Палійчук Андрій Богданович. Він детально ознайомив нас із структурою Прикарпатського національного парку та свого лісництва. Звернув увагу на основні засади ведення лісового господарства ,лісовідновлення та лісокористування .Лісничий надав нам участок лісництва для розкладання палаток .
В цей день ми ознайомилися з історією Ворохти ,відвідали спортивно-туристичні комплекси селища ,особливо-базу підготовки українських стрибунів із трампліна ,дуже цікавою була зустріч з дикими тваринами на території національного парку ,де можна було годувати з рук благородних оленів та кабанів .Пізно вечером під шум ялин і тріск вогнища, після смачної вечері ми міцно заснули в палатках .

Другого дня організували екскурсію у місто Яремче .Протягом дня ми ознайомились із історією міста та промислом гуцулів .відвідали також знаменитий водоспад та звіринець у природніх умовах .
По дорозі додому ми відвідали Богородчанський екоцентр де мали змогу ознайомитись із дендрологічним парком ,звіринцем та музейними експонатами.Цього ж дня ми щасливо повернулись у Болехів,дякуючи організаторам поїздки із надією повторити екскурсію.

Студенти групи ЛГ-31