Декабря 01 2020 04:04:36
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
¤ ПОШУК РОБОТИ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
День працівника освіти в Прикарпатському лісогосподарському коледжі
День працівника освіти в Прикарпатському лісогосподарському коледжі

Красива осінь вишиває клени, а жовтень дарує нам тепле і радісне свято - День працівника освіти.
Викладач… Одна з найважливіших професій. Щодня вони стоять перед прицілом сотень допитлитвих дитячих оченят. До викладача йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.
Яке ж серце потрібно мати викладачеві, щоб щоденно віддавати його студентам, і якою має бути любов до них у його добрій, терпеливій, нестаріючій душі. Саме таким – люблячим, терпеливим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу викладачам і присвятили студенти свій концерт. В такий святковий день грамотами були нагороджені викладачі, які підготували переможців та призерів обласних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань:
Мусієнко Оксана Євстахіївна - за підготовку призера обласного конкурсу ім. Я. Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Дмитришин Оксана Богданівна - за підготовку призера обласного конкурсу читців, присвяченого Дню писемності і мови, Гошовський Андрій Богданович - за підготовку переможця обласного конкурсу з інформаційних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Семко Любомир Володимиривич - за підготовку призера обласних змагань з тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Олійник Олег Володимирович - за підготовку призера обласних змагань з баскетболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Андрусишин Віктор Володимирович - за підготовку призерів обласних змагань серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Савчин Андрій Іванович - за підготовку переможця 64-ої науково-технічної конференції студентів й аспірантів Національного лісотехнічного університету, Волчовський Роман Володимирович - за активну позааудиторну роботу з виховання студентської молоді, за активну методичну роботу в цикловій комісії Гринечко Василь Юрійович, Кухтій Марта Ярославівна, Димид Людмила Володимирівна.
Подяку від дирекції коледжу за багаторічну творчу та плідну працю у вихованні студентської молоді отримав Топольницький Володимир Євгенович.

Янишівська Л.А.
ПОЇЗДКА В КАРПАТИ


Студенти третього курсу Прикарпатського лісогосподарського коледжу,спеціальності «Лісове господарство» (група ЛГ-31) з 19 по 20 вересня 2012 організували подорож в Карпати . Першого дня автобусом прибули до Ворохти ,де нас ,як лісівників ,гостинно зустрів лісничий Ворохтянського лісництва Палійчук Андрій Богданович. Він детально ознайомив нас із структурою Прикарпатського національного парку та свого лісництва. Звернув увагу на основні засади ведення лісового господарства ,лісовідновлення та лісокористування .Лісничий надав нам участок лісництва для розкладання палаток .
В цей день ми ознайомилися з історією Ворохти ,відвідали спортивно-туристичні комплекси селища ,особливо-базу підготовки українських стрибунів із трампліна ,дуже цікавою була зустріч з дикими тваринами на території національного парку ,де можна було годувати з рук благородних оленів та кабанів .Пізно вечером під шум ялин і тріск вогнища, після смачної вечері ми міцно заснули в палатках .

Другого дня організували екскурсію у місто Яремче .Протягом дня ми ознайомились із історією міста та промислом гуцулів .відвідали також знаменитий водоспад та звіринець у природніх умовах .
По дорозі додому ми відвідали Богородчанський екоцентр де мали змогу ознайомитись із дендрологічним парком ,звіринцем та музейними експонатами.Цього ж дня ми щасливо повернулись у Болехів,дякуючи організаторам поїздки із надією повторити екскурсію.

Студенти групи ЛГ-31
ПОСВЯТА В СТУДЕНТИСтудент – ім’я твоє прекрасне,
Це молодість і оптимізм,
Невтомна праця, гострий розум,
Душа пісенна та професіоналізм !

Початок нового 2012-2013 навчального року для всього студентства України сповнений новими ідеями, надіями, сподіваннями. Більше сотні студентів-першокурсників радо зустріли в Прикарпатському лісогосподарському коледжі. Їх попереду чекає доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії. В цей святковий день все навкруги було пройнято атмосферою любові, доброзичливості, обличчя усіх сяяли усмішками і щастям. На святковій лінійці багато теплих слів почули першокусники від директора коледжу Черневого Юрія. Стати справжніми професіоналами, а щоб професійна честь стала найголовнішою у житті побажав їм заступник голови облдержадміністрації, кандидат в народні депутати Брус Василь Хомич. Від імені обласної державної адміністрації Василь Хомич подарував нашому коледжу чотири сучасні комп'ютери. Позитивну енергію свята закликав пронести із собою цілий навчальний рік міський голова Макота Зенон Володимирович. Звертаючись до студентів отець Дмитро та отець Іван наголосили на тому, що якими б спеціалістами не стали в майбутньому першокусники, а повинні залишатись завжди чесними, добрими, порядними людьми і своїми успіхами, поки що у навчанні, тішили своїх батьків.
Крім побажань першокурсники почули від голова студентської ради Соболя Ярослава Кодекс честі студента Прикарпатського л/г коледжу. Також уважно першокусники слухали гімн коледжу у виконанні призера обласного конкурсу вокалістів серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації студентки ІV курсу Дорош Ірини. На завершення свята привітальну пісню подарувала всім присутнім студентка ІІІ курсу Томяк Юлія, яка нещодавно виборола 2 місце в конкурсі «Таланти Болехівщини».

В С Т У П - 2 0 1 2
СВІТОМ ІДЕ КОЛЯДА
Сіла пташка на дубочок
Й весело співає,
А Ви люди веселіться.
Христос ся Рождає !

«Світом іде коляда». Під такою назвою у Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбулося свято Розколяди. Незважаючи на таку по-зимовому холодну днину, захід зібрав величезну кількість слухачів та зігрів теплом і благодаттю Різдвяних свят. Свято розпочалося із найщиріших слів привітання о. Дмитра. Далі лунали стародавні колядки, оригінальні вінчівки, незрівнянні щедрівки. Атмосфера свята змусила всіх слухачів подумки повернутися у день Святої Вечері та Різдва, викликала щире бажання колядувати, забувши про буденні справи.
Своєю етнічністю і неповторністю нас вразила колядка ліцеїстів 9 класу «Ясна зоря всьому світу звістила». А також потужним дзвоном пролунали колядки: «Пане, пане господарю пусти нас до хати» , «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Бог ся раждає» , «У тиху святу ніч» , «На небі зірка ясна засяяла», «У цей святковий різдвяний
вечір» «У Вифлиємі діва сина породила» , «Небо і земля нині торжествують», «На різдво Христове», «Сумний святий вечір», «Вчора із вечора», «Темненькая нічка» . В цей день ангельськими голосами дітей піднімалися ввись хвальби новонародженому Спасителеві. На завершення грандіозного дійства пролунала колядка «Нова радість стала», яку виконав весь колектив Прикарпатського лісогосподарського коледжу. Слова подяки усім присутнім та організаторам свята пролунали із уст директора закладу п. Ю. Черневого. Учасники отримали нагороди та подарунки, а також масу позитивних емоцій. Таке дійство стане хорошою традицією і в майбутньому. Цей захід вкотре показав, що наша нація є найспівучішою, найталановитішою, а її люди – щирими патріотами своєї держави і хранителями традицій.
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

В нашому коледжі стали звичними студентські успіхи. Чергова приємна новина - студентка ІІ курсу спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» Янишевська Яна виборола ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика який проходив в м.Івано-Франківськ. Колектив працівників та студентів коледжу щиро вітає Яну з цим успіхом і бажає наступних перемог!
СКРИНЬКА ДОВІРИ
Шановні працівники та студенти коледжу. Почала працювати електронна скринька довіри dovira_plhc@ukr.net. На цю скриньку Ви можете надіслати нам свій лист, в якому Ви можете анонімно висловитись або подати скаргу.

Кожен лист буде оброблено працівниками АНОНІМНО та за необхідністю буде надана відповідь.
Дякуємо за довіру!

Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,13 сек. 1,268,929 унікальних відвідувачів