Мая 29 2020 22:38:34
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
¤ ПОШУК РОБОТИ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Студентська науково-технічна конференція

Студентська наукова робота


З метою урізноманітнення форм індивідуальної роботи з обдарованою студентською молоддю, вийшов наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про організацію та проведення науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2013 році».
У Львівському національно-технічному університеті України 16-18 квітня 2013 року відбулась 65 студентська науково-технічна конференція, яка була присвячена тематиці «Ведення лісового, мисливського і садово-паркового господарства», в якій взяли участь студенти коледжів та університетів.
Всього на конференції було представлено 76 наукових робіт. В цілому було виявлено значний науковий потенціал доповідачів та високий рівень їх фахової підготовки. Перед членами журі постало складне запитання щодо визначення переможців. Серед основних критеріїв, за якими відбулося обговорення доповідей та їх оцінка, були: актуальність обраної теми та її новизна; логічність викладення матеріалу та його загальна цікавість; якість презентації та візуального супроводження; повнота відповідей на поставлені питання.
Студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу Медейчук Богдан, Іваник Ігор та науковий керівник Савчин Андрій Іванович представили доповідь на тему: «Особливості структури старовікового букового деревостану у верхів’ї ріки Сукіль». Дана доповідь являла собою узагальнення клопіткої роботи дослідження старовікових деревостанів, оскільки їх практично в лісах вже не залишилося через інтенсивне лісокористування. Всі дослідження проводились під пильним керівництвом професора Третяка Платона Романовича.
Доповідачам було поставлено багато запитань, які викликали тривалі дискусії між студентами та науковцями. Своїм виступом вони проявили високі здібності до наукової роботи, глибоке володіння матеріалом та вмінням зацікавити своїми дослідженнями оточуючих. Проявили високий рівень професійної підготовки.
Результат не забарився. І місце на 65-й студентській науково-технічній конференції було присуджено студентам Прикарпатського лісогосподарського коледжу Медейчуку Богдану та Іванику Ігорю, які були нагороджені дипломом за високі успіхи в студентській науковій роботі.Зустріч випускників
Студентське лідерство - запорука успіху.
Студентське лідерство - запорука успіху.З 20 по 22 березня 2013 року Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації на базі лікувально - оздоровчого комплексу «Карпатські зорі» (м. Косів) було проведено обласний навчальний семінар-практикум для голів молодіжних та студентських рад на тему: «Куріння, алкоголь, наркоманія, СНІД – чотири вороги здоров’я, чотири вороги людства», в якому взяло участь 50 представників органів молодіжного та студентського самоврядування.

У відкритті семінару-практикуму взяли участь Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова ГО "Школа лідерів", голова ГО "Івано-Франківська громадська обласна рада" - Олійник Володимир Євгенович та Семків Валерій Дмитрович - головний спеціаліст відділу оздоровлення дітей та молодіжної політики головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Як голова студентської ради був учасником семінару-практикуму, де представляв Прикарпатський лісогосподарський коледж. Показував презентацію виховного заходу, який був проведений в коледжі на тему: «Ми проти куріння». Також приймав активну участь у складанні проектів, тренінгу, в турнірі інтелектуалів «Що?Де?Коли?».

Провівши 3 дні на цьому семінарі, я почерпнув для себе багато нової та корисної інформації. По закінченню семінару-практикуму отримав сертифікат.

Своїми враженями та отриманими знаннями з семінару-практикуму я поділився з учасниками круглого столу, який був організований начальником відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту - Фамелюк Л.М. 26 березня 2013 року. На ньому були присутні фахівці соціальної роботи всіх сіл Болехівщини, начальник служби у справах дітей - Тетяна Досяк, лікар-інфекціоніст Болехівської ЦМЛ Мухопад О.Р., тренери-викладачі Болехівської ДЮСШ - Кладько Р.В. та Івасів М.Р., молодіжні організації. Велику цікавість проявили учасники при розв’язуванні кросворду «Твоє життя – твій вибір», в якому ключовим словосполученням було – «палінню ні» та при проведенні тренінгу. З радістю поділився з учасниками своїми доробками.Соболь Я.В.
День відкритих дверей в Інституті туризму
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІНСТИТУТІ ТУРИЗМУ

31 березня студенти третього курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» взяли участь у Дні відкритих дверей Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До студентів з привітальним словом виступив директор інституту, доктор історичних наук, професор Володимир Великочий. Він окреслив перспективи їх діяльності в галузях туризму та готельно-ресторанної справи, зазначив переваги даних спеціальностей як складових молодої, багатої на потенціал, важливої для економіки України сфери обслуговування.


Також студенти мали змогу ознайомитись з професорсько-викладацьким складом, кафедрами, аудиторіями, навчально-виробничими лабораторіями, спеціалізованими кабінетами.
Приємна, невимушена атмосфера спілкування, яка панувала під час даної зустрічі залишила гарні спогади про цей інститут.

Куратор групи ТО-31, Гошовська І.І.

Звіт про проведення тижня циклової комісії
Атестаційний тиждень
Запрошення на навчання
Запрошення на навчання

до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника наші студенти-випускники спеціальності «Бухгалтерський облік» отримали від завідувача кафедри обліку і аудиту економічного факультету Баланюка Івана Федоровича на зустрічі, яка відбулася в Прикарпатському лісогосподарському коледжі 7.03.2013 року. На цій зустрічі студенти мали можливість ознайомитись із правилами прийому до університету і програмами фахових випробувань.
Вітаємо переможців олімпіад
Шевченкові присвячується

Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
Вона жива і вічно буде жити


«ВОНА ЖИВА І ВІЧНО БУДЕ ЖИТИ»


Твій голос в пісні нашій,
в нашому житті
твоя зоря цвіте над рідним краєм.
Так! Ти жива! Ти будеш жити!
Ти в серці маєш те, що не вмирає!
Й. Струцюк


Леся Українка – геніальна українська поетеса, яку називають дочкою Прометея за її художнє слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості.
25 лютого в коледжі відбулось літературно-музичне свято, присвячене 142 річниці від дня народження Лесі Українки та 100-річчя вшанування її пам’яті (25 лютого 1871 – 1 серпня 1913). Його провели працівники бібліотеки Моравська Л.М. та Кам’янецька М.В.
У святі взяли участь ліцеїсти 8 та 9 класів, які наполегливо, з особливим настроєм готувались до виступу. Вони показали високу акторську майстерність, відтворюючи сценки із життя Лесі Українки та її творів: роль Лесі Українки виконувала Ірена Дзюбинська, Сергія Мержинського – Іван Лютан, брата Михайлика – Ігор Малендевич, сестру Олю – Ірина Ільків, тата – Назар Юрів, мавки – Галина Івасів, декламували вірші Софія Володимирівна Латик, Софія Русланівна Латик, ведучими свята були Яна Тюшко та Тетяна Латик. (див. Фотогалерея)
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 1,208,324 унікальних відвідувачів