Июля 13 2020 08:31:37
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
¤ ПОШУК РОБОТИ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Працевлаштування


Прикарпатський лісогосподарський коледж приділяє значну увагу працевлаштуванню майбутніх випускників.
З цією метою, 21 червня 2013 року відбулася зустріч з начальником відділу кадрів ТОВ «УНІПЛИТ»
Юрків Мар’яною Василівною з студентами спеціальності «Лісове господарство».
Вона цікаво розповіла про специфіку роботи на підприємстві, можливості кар’єрного росту.


Підкорення найвищої вершини Українських Карпат.
МИ НА ГОВЕРЛІ

Група ТО-31 вже давно планувала сходження на найвищу вершину Українських Карпат гору Говерла і от прийшов час.
У вівторок 25 червня ми стартували з Болехова вранці, а вже о 13.00 милувалися красою гір. Маршрут нашої подорожі такий: Болехів-Долина-Івано-Франківськ-Яремче-Ворохта. Керівниками групи були наші викладачі: Гошовська І.І., Андрусишин В.В., Янишівський Я.Я. та Горбова М.Я.
Мабуть, неможливо описати словами усі ті відчуття, коли перед нами відкрилась панорама на гору Говерла, яку нам потрібно підкорити. Гора Говерла (2061м) - найвища точка України входить до складу високогірного хребта Чорногора разом з іншими двохтисячниками: Петрос, Ребра, Бребенескул, Гутин-Томнатик, Піп Іван (Чорна Гора).
Місце ночівлі вибрали недалеко від турбази Заросляк біля бурхливої річки Прут, розбили табір, повечеряли смачним борщем і весь вечір біля вогнища співали гарні українські пісні.
Ранок наступного для зустрів нас свіжою прохолодою. Сніданок, короткі збори і ми готові до сходження. Підніматися вирішили більш пологим, але трохи довшим маршрутом «синім», а спускатись більш крутим і коротшим «зеленим».
Сходження зайняло приблизно дві із половиною години і десь о першій годині ми були біля символічного знаку на вершині. Чудовий краєвид під час підйому, щасливі обличчя друзів та викладачів наповняли серце радістю! В ясну погоду з вершини Говерли прекрасно видно увесь Чорногорський хребет, але коли ми піднялися був сильний туман і здавалося що ми серед хмар. Дійсно, враження незабутні. Вже не вперше на найвищій вершині нашої держави прозвучали слова гімну коледжу: "Нас кличуть гори і ліси карпатські....."
Разом з нами здійснювали сходження інші групи туристів з різних куточків України. Дуже сподобалось, що на вершині чисто і прибрано. Люди жартують, посміхаються одне одному, допомагають при потребі.
У кожного з нас залишилось багато приємних вражень та спогадів. Ця поїздка залишиться у наших серцях на все життя!

Студентка групи ТО-31 Чернега Марія
ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ
18 червня 2013 року, на базі Прикарпатського лісогосподарського коледжу, відбулося заключне в цьому навчальному році засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. У засіданні взяв участь заступник начальника управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації І.О.Гаврилюк.
Зустрічали директорів технікумів та коледжів області в Гошівському монастирі на Ясній Горі. Для дорогих гостей по території монастиря було проведено цікаву екскурсію.

Робоче засідання Ради директорів відбувалося в конференц-залі коледжу. На засідання обговорювалась питання ролі директора навчального закладу у формування матеріальної бази закладу, а також роль директора в процесі формування нормативно-правових механізмів залучення та використання позабюджетних коштів. Також було затверджено Положення про проведення обласних навчальних олімпіад. Голова Ради директорів Р.В.Нагорний підвів підсумки роботи за 2012-2013н.р.

Після робочого засідання гості оглянули територію та навчально-матеріальну базу коледжу.


ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ
19, 20 та 21 червня 2013року в нашому коледжі відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Землевпорядкування» на здобуття кваліфікації технік-землевпорядник за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. На розгляд Державної кваліфікаційної комісії, яку очолював кандидат технічних наук, доцент кафедрикадастру території інституту геодезії Національного університету "Львівська політехніка" Губар Юрій Петрович було представлено 27 дипломних проектів.Вітаємо молодших спеціалістів техніків-землевпорядників з успішним захистом дипломних проектів. Бажаємо творчої наснаги та професійної реалізації.
Пам’яті видатного земляка
ПАМ’ЯТІ ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА


Митцю не треба нагород,
Його судьба нагородила.
Коли в людини є народ,
Тоді вона уже людина.


Ліна Костенко


Серед мальовничої природи, відлуння карпатських гір і дзюрчання кришталевих струмків, у славетному місті Болехові 1 червня 2013 року на території Прикарпатського лісогосподарського коледжу відбулася знаменна подія, що за своєю значущістю та вагомістю досягла резонансу у суспільному і культурному житті міста. Відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки професору, академiку Лiсiвничої академiї наук України, доктору сiльськогосподарських наук, видатному українському вченому в галузi лiсiвництва, лiсової таксацiї, екологiї; Заслуженому дiячу науки i технiки України Ярославу Олександровичу Сабану.
Ярослав Олександрович Сабан виправдано посідає одне з чільних місць серед провідних науковців-лісівників ХХ століття. Його життя – це шлях пошуків та внесків, здобутків у збагаченні науки. Він мав неабияку властивість гуртувати біля себе людей рідних йому по духові, людей, які розуміли його і яким Ярослав Олександрович міг передати те, що мав, те, що відчував. Він став науковцем-викладачем, щоб ділитися з небайдужими своїми знаннями.
Ярослав Олександрович народився 13 березня 1925 р. у м. Болехові. Вчився в Болехівській середній школі, а у роки війни – в Болехівській лісовій школі. Восени 1946 р. став студентом лісогосподарського факультету Львівської політехніки.
У 1961 р. Я.О.Сабан захистив кандидатську дисертацію "Вплив різних систем рубань, способів лісоексплуатації і механізації на природне відновлення бука в Закарпатті". Під редакцією Я.О.Сабана побачили світ вісім тематичних наукових збірників.
У 1984 р. він захистив докторську дисертацію "Наукові основи ведення лісового господарства в Карпатах", був обраний за конкурсом на посаду професора кафедри лісової таксації, у березні 1986 р. йому присвоєно звання професора.
За визначні досягнення у справі розбудови національної освіти в Україні, за успіхи у підготовці кадрів вищої кваліфікації, значний науковий доробок та його активну реалізацію Я.Сабану в 1992 р. Указом Президента присвоєно почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України".
Я.О.Сабан – автор більше ніж 250 наукових праць лісівничо-екологічного і лісотаксаційного спрямування.
Під трепетання синьо-жовтих прапорів, хвилюючий стукіт людських сердець прозвучало безліч зворушливих слів, спогадів, побажань.
Свято урочисто відкрив директор коледжу, учень професора Сабана, Юрій Іванович Черневий, який привітав усіх присутніх і провів короткий екскурс до історії витоків створення навчального закладу, і вагомий внесок у його відновлення та розвиток професора Я.О.Сабана. Пан Юрій Черневий зазаначив, що цей рік є знаменним для лісової освіти в Болехові, адже цього року відзначатимемо 130-ти річчя з дня заснування Лісової школи.

Право відкрити меморіальну дошку було надано сину професора Я. Сабана Юрієві Ярославовичу, народному депутатові І та ІІ скликань, голові Івано-Франківської обласної Ради 1992-1998 років Степанові Васильовичу Волковецькому, колишньому учневі професора Сабана, директорові коледжу Юрієві Івановичу Черневому. Пам’ятну дошку освятив отець-декан Дмитро Павлик.
У своєму привітальному виступі С.В.Волковецький закликав завжди пам’ятати про своє коріння, шанувати традиції і добрі започаткування. Побажав усім присутнім натхнення, енергії і творчих успіхів.
З привітальним словом виступив перший заступник міського голови Володимир Андрійович Півень. Він подякував дирекції за шану, віддану людині, яка була ініціатором відновлення Лісової освіти в м. Болехові.
«Болехівська земля багата на добрих, чуйних, талановитих людей, яким був Я.Сабан», - так розпочав виступ професор Степан Іванович Миклуш – декан лісогосподарського факультету Львівської лісотехніки, колишній учень професора пана Сабана, який одним з перших захистив дисертацію під керівництвом мудрого і вимогливого наставника. Він наголосив, що відкриття дошки буде надихати на нові звершення, а коледж стане зразком збереження національних традицій.
Хвилюючим був виступ сина Юрія, який розповів про батька як мудрого порадника, наставника, людину, що була безвідмовною у допомозі рідним і справжнім патріотом свого краю. Висловив щирі слова вдячності ініціаторам відкриття дошки, а всім присутнім – за небайдужість, теплі слова і пам’ять про батька.
Поділилися своїми спогадами професор, віце-президент Лісівничої академії наук України Платон Романович Третяк; голова Союзу українок м. Болехова Лариса Дармохвал, родич, відомий хірург Мар’ян Сабан, почесний голова Долинської районної організації «Просвіта» Степан Янковський.
А начальник міського управління освіти Мельник Богдан Михайлович зазначив, що історія найбільше пам’ятає тих, хто працював і працює в науці. Сказав, що коледж є осередком духовності, просвіти, збереження національних традицій та виховання галицької інтелігенції.
На завершення дійства пролунали пісні у виконанні викладача коледжу Романа Волчовського і музичного керівника Сергія Половинка.
В Прикарпатському лісогосподарському коледжі до Ярослава Олександровича Сабана особливе ставлення. Його мрія збулася. І сьогодні він з радістю і надією дивиться в очі молодих юнаків і дівчат, для яких є натхненником і прикладом у професійному зростанні.


Викладачі української мови та літератури
Іванна Бодоряк, Оксана Дмитришин

ВСТУП - 2013


Конкурс "Княгиня Бойківщини"
Зустріч випускників
Зійдімося ж, друзі,
Зійдімось на свято
Згадаймо юності –
неповторний той час.


24 травня 2013 року Прикарпатський лісогосподарський коледж зустрічав своїх випускників. Ця традиційна подія відбувається кожного року в травні. З 1200 години почали збиратися випускники, яких радо зустрів коледж. Випускники фотографувалися, ділилися спогадами про студентське життя. Тепло привітав присутніх директор коледжу Черневий Ю.І. Він розповів про досягнення студентів та поділився планами на майбутнє. Святкова програма, організована студентами коледжу, подарувала всім присутнім гарний настрій і на деякий час повернула випускників у студентські роки.
Грабовський Святослав висловив особливі слова подяки від випускників директору, завідувачам відділень, всьому викладацькому колективу за проведення зустрічі, яка залишиться у пам'яті для всіх присутніх надовго (див. фотогалерею).


Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Найбільш популярний конкурс серед учнівської молоді – Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру».
Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих учнів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності викладачів. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога, чергова сходинка інтелектуального зростання. Приємно, що в цьму році участь у конкурсі "Кенгуру" взяли наші студенти та ліцеїсти. Загалом було 42 представника. В номінації "Кадет" брали участь 5 учнів ліцейного відділення, а в номінації "Юніор" змагалися 37 студентів першого курсу коледжу. Всі вони отримали відповідні сертифікати учасників конкурсу.

Нагородження працівників коледжу
Акція "За чисте довкілля"
Студенти та працівники коледжу взяли участь у заходах по благоустрою території до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Всі брали активну участь у проведенні весняного благоустрою не тільки території навколо коледжу, а й прилеглих та закріплених територій.
Трудовий десант студентів із завзяттям та гарним настроєм покращували довкілля: обкопували дерева, газони, фарбували бордюри, прибирали опале листя, виносили сміття, готували клумби для висадки квітів, саджали дерева і кущі.
Більше 500 учасників толоки прибрали 12 га території, ліквідували 8 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезли 60 м3 побутових відходів, зібраних на смітєзвалищах, висадили 100 кущів, 520 дерев та 15 тисяч саджанців. Студенти та працівники коледжу упорядкували 3 парки, 4 сквери, три спортмайданчики, прибрали дві вулиці. Допомогли пробудитися від зимового сну деревам в 4 садах та підготували до весняного цвітіння 11 квітників.


Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 1,218,487 унікальних відвідувачів