Декабря 11 2019 20:13:55
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
¤ ПОШУК РОБОТИ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 2

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Зустріч випускників
Зійдімося ж, друзі,
Зійдімось на свято
Згадаймо юності –
неповторний той час.


24 травня 2013 року Прикарпатський лісогосподарський коледж зустрічав своїх випускників. Ця традиційна подія відбувається кожного року в травні. З 1200 години почали збиратися випускники, яких радо зустрів коледж. Випускники фотографувалися, ділилися спогадами про студентське життя. Тепло привітав присутніх директор коледжу Черневий Ю.І. Він розповів про досягнення студентів та поділився планами на майбутнє. Святкова програма, організована студентами коледжу, подарувала всім присутнім гарний настрій і на деякий час повернула випускників у студентські роки.
Грабовський Святослав висловив особливі слова подяки від випускників директору, завідувачам відділень, всьому викладацькому колективу за проведення зустрічі, яка залишиться у пам'яті для всіх присутніх надовго (див. фотогалерею).


Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Найбільш популярний конкурс серед учнівської молоді – Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру».
Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих учнів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності викладачів. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога, чергова сходинка інтелектуального зростання. Приємно, що в цьму році участь у конкурсі "Кенгуру" взяли наші студенти та ліцеїсти. Загалом було 42 представника. В номінації "Кадет" брали участь 5 учнів ліцейного відділення, а в номінації "Юніор" змагалися 37 студентів першого курсу коледжу. Всі вони отримали відповідні сертифікати учасників конкурсу.

Нагородження працівників коледжу
Акція "За чисте довкілля"
Студенти та працівники коледжу взяли участь у заходах по благоустрою території до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Всі брали активну участь у проведенні весняного благоустрою не тільки території навколо коледжу, а й прилеглих та закріплених територій.
Трудовий десант студентів із завзяттям та гарним настроєм покращували довкілля: обкопували дерева, газони, фарбували бордюри, прибирали опале листя, виносили сміття, готували клумби для висадки квітів, саджали дерева і кущі.
Більше 500 учасників толоки прибрали 12 га території, ліквідували 8 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезли 60 м3 побутових відходів, зібраних на смітєзвалищах, висадили 100 кущів, 520 дерев та 15 тисяч саджанців. Студенти та працівники коледжу упорядкували 3 парки, 4 сквери, три спортмайданчики, прибрали дві вулиці. Допомогли пробудитися від зимового сну деревам в 4 садах та підготували до весняного цвітіння 11 квітників.


День цивільного захистуПроведення Дня цивільного захисту

24 квітня 2013 року в Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбувся День цивільного захисту. Основне його завдання – вироблення у студентів та працівників коледжу умінь і навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя, закріплення практичних знань і дій під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру.

Розпочався цей день зі збору керівного складу ЦЗ коледжу та проведенням урочистої лінійки. На урочистій лінійці начальник штабу ЦЗ заступник директора з виховної роботи Янишівська Л.А.ознайомила присутніх з метою та планом проведення дня ЦЗ у коледжі.

Організовано і злагоджено була здійснена евакуація учасників навчально-виховного процесу. Високу підготовленість та злагодженість дій показали невоєнізовані формування, готові діяти за ввідними. Особливо проявила себе санітарна ланка, представники якої професійно надали допомогу «потерпілому» під час евакуації з приміщення. Добре спрацювали під час евакуації зв’язківці та ланка охорони громадського порядку.

Заключним заходом стала естафета студентів під керівництвом викладачів фізичного виховання. Не менш цікавими були змагання зі стрільби під керівництвом викладача Захисту Вітчизни
Кацедана І.В.
Закінчилося свято підбиттям підсумків проведення Дня цивільного захисту.
Студентська науково-технічна конференція

Студентська наукова робота


З метою урізноманітнення форм індивідуальної роботи з обдарованою студентською молоддю, вийшов наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про організацію та проведення науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2013 році».
У Львівському національно-технічному університеті України 16-18 квітня 2013 року відбулась 65 студентська науково-технічна конференція, яка була присвячена тематиці «Ведення лісового, мисливського і садово-паркового господарства», в якій взяли участь студенти коледжів та університетів.
Всього на конференції було представлено 76 наукових робіт. В цілому було виявлено значний науковий потенціал доповідачів та високий рівень їх фахової підготовки. Перед членами журі постало складне запитання щодо визначення переможців. Серед основних критеріїв, за якими відбулося обговорення доповідей та їх оцінка, були: актуальність обраної теми та її новизна; логічність викладення матеріалу та його загальна цікавість; якість презентації та візуального супроводження; повнота відповідей на поставлені питання.
Студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу Медейчук Богдан, Іваник Ігор та науковий керівник Савчин Андрій Іванович представили доповідь на тему: «Особливості структури старовікового букового деревостану у верхів’ї ріки Сукіль». Дана доповідь являла собою узагальнення клопіткої роботи дослідження старовікових деревостанів, оскільки їх практично в лісах вже не залишилося через інтенсивне лісокористування. Всі дослідження проводились під пильним керівництвом професора Третяка Платона Романовича.
Доповідачам було поставлено багато запитань, які викликали тривалі дискусії між студентами та науковцями. Своїм виступом вони проявили високі здібності до наукової роботи, глибоке володіння матеріалом та вмінням зацікавити своїми дослідженнями оточуючих. Проявили високий рівень професійної підготовки.
Результат не забарився. І місце на 65-й студентській науково-технічній конференції було присуджено студентам Прикарпатського лісогосподарського коледжу Медейчуку Богдану та Іванику Ігорю, які були нагороджені дипломом за високі успіхи в студентській науковій роботі.Зустріч випускників
Студентське лідерство - запорука успіху.
Студентське лідерство - запорука успіху.З 20 по 22 березня 2013 року Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації на базі лікувально - оздоровчого комплексу «Карпатські зорі» (м. Косів) було проведено обласний навчальний семінар-практикум для голів молодіжних та студентських рад на тему: «Куріння, алкоголь, наркоманія, СНІД – чотири вороги здоров’я, чотири вороги людства», в якому взяло участь 50 представників органів молодіжного та студентського самоврядування.

У відкритті семінару-практикуму взяли участь Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова ГО "Школа лідерів", голова ГО "Івано-Франківська громадська обласна рада" - Олійник Володимир Євгенович та Семків Валерій Дмитрович - головний спеціаліст відділу оздоровлення дітей та молодіжної політики головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Як голова студентської ради був учасником семінару-практикуму, де представляв Прикарпатський лісогосподарський коледж. Показував презентацію виховного заходу, який був проведений в коледжі на тему: «Ми проти куріння». Також приймав активну участь у складанні проектів, тренінгу, в турнірі інтелектуалів «Що?Де?Коли?».

Провівши 3 дні на цьому семінарі, я почерпнув для себе багато нової та корисної інформації. По закінченню семінару-практикуму отримав сертифікат.

Своїми враженями та отриманими знаннями з семінару-практикуму я поділився з учасниками круглого столу, який був організований начальником відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту - Фамелюк Л.М. 26 березня 2013 року. На ньому були присутні фахівці соціальної роботи всіх сіл Болехівщини, начальник служби у справах дітей - Тетяна Досяк, лікар-інфекціоніст Болехівської ЦМЛ Мухопад О.Р., тренери-викладачі Болехівської ДЮСШ - Кладько Р.В. та Івасів М.Р., молодіжні організації. Велику цікавість проявили учасники при розв’язуванні кросворду «Твоє життя – твій вибір», в якому ключовим словосполученням було – «палінню ні» та при проведенні тренінгу. З радістю поділився з учасниками своїми доробками.Соболь Я.В.
День відкритих дверей в Інституті туризму
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІНСТИТУТІ ТУРИЗМУ

31 березня студенти третього курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» взяли участь у Дні відкритих дверей Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До студентів з привітальним словом виступив директор інституту, доктор історичних наук, професор Володимир Великочий. Він окреслив перспективи їх діяльності в галузях туризму та готельно-ресторанної справи, зазначив переваги даних спеціальностей як складових молодої, багатої на потенціал, важливої для економіки України сфери обслуговування.


Також студенти мали змогу ознайомитись з професорсько-викладацьким складом, кафедрами, аудиторіями, навчально-виробничими лабораторіями, спеціалізованими кабінетами.
Приємна, невимушена атмосфера спілкування, яка панувала під час даної зустрічі залишила гарні спогади про цей інститут.

Куратор групи ТО-31, Гошовська І.І.

Звіт про проведення тижня циклової комісії
Атестаційний тиждень
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 1,114,673 унікальних відвідувачів