Июня 26 2019 16:51:54
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Тиждень циклової комісії
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2003 РОКУ

Зустріч випускників.

Швидко біжать роки, але в кожного випускника назавжди в пам’яті залишаться друзі-однокурсники, викладачі. Кожного року Прикарпатський лісогосподарський коледж відкриває двері своїм випускникам. І куди б їх не закинула доля, з різних куточків нашої батьківщини вони знову з’їжджаються до свого рідного закладу, 10 років промайнули як один день. Ще зовсім недавно сиділи за партами, а сьогодні переступають поріг вже інженери, лісничі, помічники лісничих, майстри лісу та інші спеціалісти лісового господарства.

Коледж, як дружна родина гостинно приймає в рідних стінах усіх своїх вихованців, які з великим бажанням поверталися до порогу Альма-матері з надією іще раз пережити незабутні хвилини безтурботної юності. По-родинному тепло привітав усіх випускників із поверненням до рідного навчального закладу директор коледжу Черневий Юрій Іванович.

І знову, як 10 років назад, після офіційної частини свята випускники мали змогу відвідати свої аудиторії, сісти за парти, поспілкуватися з викладачами та одногрупниками, де кожен поділився своїми досягненнями. Вечір спогадів, вечір зустрічей повертає назад у безтурботне студентське життя.

Усіх учасників зустрічі об’єднала велична пісня, по-справжньому близька кожному студентові – і вчорашньому, і сьогоднішньому – гімн коледжу «Нас кличуть гори і ліси карпатські», який всі виконували з великим задоволенням.

Вечір зустрічі випускників спеціальності «Лісове господарство» 2003 року лишив тільки найкращі спогади у всіх присутніх. А Прикарпатському лісогосподарському коледжу залишається лише терпляче чекати на нове побачення зі своїми вихованцями.


ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

ВІТАЄМО!!!

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ.15 лютиого2013року, відбулися обласні змагання з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації
в м.Рогатин на базі Рогатинського державного аграрного коледжу.

Наша команда була представлена трьома учасниками:
Марецький Мирон ЛГ-21, Іванів Христина ТО-11, Барабаш Андрій ЗВ-31, які вибороли третє призове місце.


ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
ЖИТТЯ- ЦЕ ЛЮБОВ!

Ми любимо з самого народження – маму, тата, день і ніч, сонце і дощик, тепло і холод, життя...

Кохати і бути коханим – найбільше щастя, і іншого не треба! Нехай у житті буде любов, пристрасна, ніжна, ласкава, чуттєва.
День Святого Валентина пройшов в коледжі динамічно, цікаво і романтично. В конкурсі «Любов з першого погляду» студенти проявили свою привабливість, кмітливість та романтизм. Переможцями стали Погляд Анна студентка групи ТО-11 та Баран Мирослав студент групи СПГ-21. Студентський профспілковий комітет нагородив новостворену пару сертифікатом на романтичну вечерю в ресторані «Еліт».
Завершилось свято студентською дискотекою.КВК «Батяри»Феєричне видовище, море емоцій, позитиву та гарний настрій отримали студенти та викладачі Прикарпатського лісогосподарського коледжу від виступу команди КВК «Батяри» з Івано-Франківська.
Всі присутні стали справжніми поціновувачами українського гумору! Звучали тільки найкращі жарти для найпалкіших прихильників.


Змагання з настільного тенісуЗ 05.02.2013 по 08.02.2013 року в Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбувалися змагання з настільного тенісу між студентами коледжу. В турнірі прийняли участь 40 хлопців та 20 дівчат. У фіналі зустрілися два представники команди збірної коледжу: Барабаш Андрій студент групи ЗВ-31 та Марецький Мирон студент групи ЛГ-21. Перемогу здобув Барабаш Андрій, а призове третє місце здобув студент першого курсу групи ЗВ-11 Кузів Любомир.

В протистоянні дівчат у фінал потрапили три учасниці: Іванів Христина студентка групи ТО-11, Логін Христина студентка групи СПГ-21, Кучер Тетяна студентка групи СПГ-31. Змагання відбувалися по коловій системі. Перше місце виборола наймолодша учасниця Іванів Христина, друге місце посіла Логін Христина, а третє місце – Кучер Тетяна.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2013!
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ…У залі стихають останні музичні акорди. Залу заповнюють випускники, їхні батьки, викладачі, гості свята. Серед почесних гостей – голова міста Макота З.В., заступник міського голови Герецький І.Г.

Звучить державний гімн України, свято відкрито! Розпочинається урочиста церемонія вручення дипломів випускникам спеціальності «Туристичне обслуговування» та спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство» . Студенти-ведучі свята запрошують до слова директора Прикарпатського лісогосподарського коледжу кандидата сільськогосподарських наук члена-кореспондента Лісової Академії Наук України Черневого Юрія Івановича.

Перше слово директора радісно сповіщає, що Прикарпатський лісогосподарський коледж пишається своїми випускниками. Після напружених державних іспитів та захисту дипломних проектів коледж сьогодні випускає 53 молодших спеціалістів: 30 техніків ландшафтного дизайну та 23 фахівців з туристичного обслуговування. Хай доля завжди посміхається вам на довгій життєвій дорозі фахівця у сфері туризму та дизайну, - завершив директор.

Не менш влучними, принциповими і, водночас зворушливими були привітання - настанови випускникам від почесних гостей свята, голови міста Макоти З.В. та заступника міського голови Герецького І.Г. В добру дорогу випускників благословили отець Іван та отець Василь.


ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ, НЕХАЙ ВАМ УСМІХНЕТЬСЯ ДОЛЯ! ХАЙ, ЗДІЙСНЯТЬСЯ ВАШІ МРІЇ ТА БАЖАННЯ.


Запрошення на навчання


Запрошення на навчання
до Львівського національного аграрного університету наші студенти-випускники спеціальностей «Землевпорядкування» та «Бухгалтерський облік» отримали від декана землевпорядного факультету Ступеня М.Г. і відповідального секретаря приймальної комісії Грициної О.В. на зустрічі, яка відбулася в Прикарпатському лісогосподарському коледжі 7.02.2013 року. На цій зустрічі студенти мали можливість ознайомитись із правилами прийому до університету і програмами фахових випробувань.


"Стеком і шаблею" у Львові


У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької 5 лютого 2013 року відбувся творчий вечір Романа Коваля з нагоди висунення його книжки «Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею» на Шевченківську премію. У вечорі взяли участь видатні діячі української культури – письменники, художники, скульптори, кобзарі, академічний хор Львівської опери та онуки Михайла Гаврилка– львівські лікарі Абрагамовичі – Ярослав, Орест та Любомир із родинами. Ведучим цього вечора був Василь Шкляр. Викладачі Прикарпатського л/г коледжу: заступник директора з виховної роботи Янишівська Л.А., педагог-організатор Макота О.Д., голова ради кураторів Гірняк Т.В. мали честь бути присутніми на даному творчому вечорі та отримали незабутні враження від виступів та позитивні емоції від перегляду документального фільму. Викладачі придбали диск із фільмом тому наші студенти будуть мати можливість переглянути фільм про життєвий та творчий шлях Михайла Гаврилка, який пов’язаний із історією Болехова.
Державна атестація студентів


З 24 січня в Прикарпатському лісогосподарському коледжі розпочалась Державна атестація студентів спеціальностей «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» та «Туристичне обслуговування».

Головами ДКК були запрошені:
- на спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» Дудин Роман Богданович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології НЛТУ України.
- з спеціальності «Туристичне обслуговування» Калуцький Іван Федорович професор кафедри екології та рекреації Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника та Чорна Любов Василівна доцент кафедри туризмознавства і туристичних спеціальностей Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

30 студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» успішно захистили дипломні проекти і за рішенням ДКК їм було присвоєно кваліфікацію технік ландшафтного дизайну, з них чотири студенти Василькова Р.М., Петрушка Є.В., Петрушка П.В., і Сасник О.В. отримають дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою.

23 студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» успішно склали державні іспити з фаху та іноземної мови і за рішенням ДКК їм присвоєно кваліфікацію фахівця туристичного обслуговування, двоє студентів Гав’як О.Б. і Терефенко Т.В. отримають дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою.
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 999,186 унікальних відвідувачів