Января 27 2020 16:57:07
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
¤ ПОШУК РОБОТИ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Профорієнтаційна робота в коледжі

Профорієнтаційна робота в коледжі


14 жовтня 2013 року із студентами груп ЗВ-31 та ЗВ-41 на базі Прикарпатського лісогосподарсь-кого коледжу була проведена зустріч із директором ПП НВП «Геобуд» Соболем Любомиром Романовичем. Метою цієї зустрічі було ознайомлення студентів із детальнішою специфікою роботи з обраної студентами спеціальності. Бо всім відомо, що найкраще про реалії будь-якої роботи розповість, безпосередньо, людина, яка працює в даній галузі.
Любомир Романович в доступній та цікавій формі розповів студентам про специфіку своєї роботи. Наголосив на її позитивних та негативних сторонах, сказав про труднощі, з якими зіткнуться майбутні випускники. Він закликав студентів відповідально ставитися до дисциплін, які вивчаються в коледжі, адже їм стануть в пригоді знання про земельний кадастр, геодезію, управління земельними ресурсами, землеустрій тощо. Директор ПП НВП «Геобуд» Соболь Любомир Романович розповів студентам про сферу їхньої діяльності, де вони можуть знайти собі роботу в майбутньому і яку роботу вони виконуватимуть. Ще додав, що профіль діяльності таких працівників достатньо широкий, а потреба в таких спеціалістах дуже велика. Ось чому, дана професія стала такою актуальною сьогодні.
Потрібно зазначити, що частина студентів уже знайома із Любомиром Романовичем, а частина ще познайомиться ближче, побувавши на практиці в ПП НВП «Геобуд».
Соболь Л.Р. завжди охоче приймає студентів нашого закладу, допомагає із матеріалами практики та консультаційною роботою. Студенти поставили ряд запитань, які їх цікавили, на які Любомир Романович охоче відповів.
Зустріч пройшла у теплій робочій обстановці, залишивши позитивні враження. Є надія, що після такого спілкування студенти взяли щось корисне для себе.


Тиждень циклової комісії


В Прикарпатському лісогосподарському коледжі з 16 жовтня проходив тиждень циклової комісії лісогосподарських дисциплін, під час якого було проведено ряд цікавих заходів. Найяскравішим з них був, приурочений до свята Покрови пресвятої Богородиці конкурс «Найкращий козак».
Студенти змагалися в силових конкурсах, в знаннях козаччини та в художній самодіяльності.
Відбулася зустріч студентів з випускниками коледжу, які працюють в лісовому господарстві.
На території коледжу проведена акція «Вирости своє дерево», підчас якої студентами висіяно різноманітне насіння та висаджено саджанці деревних порід.Парад пісні і строю
Там, десь далеко на Волині,
Створилась армія УПА,
Щоби воскресла Україна
І завітала слобода.

Ми вище прапор піднімемо,
Тризуб повернем до чола
І крикнем " Слава Україні!"
Так, щоб здригнулася земля!


14 жовтня 1942 року за рішенням політичного проводу ОУН для захисту мирного населення України від знущань Німецької окупаційної влади була створена Українська Повстанська Армія. В переддень 71 річниці такої дати студенти коледжу зібралися на подвір’ї, щоб віддати свою шану і любов людям, які не задумуючись над своєю особистою долею, віддали своє життя за те, щоб сьогодні ми могли говорити рідною мовою, мамину колискову чути рідною мовою, навчатися рідною мовою.

10.10.2013 року в Прикарпатському лісогоподарському коледжі пройшов парад пісні і строю, який був присвячний річниці створення УПА, де студенти разом ішли маршем і співати повстанських пісень. Усі разом, поклавши руку на серце, виконали державний Гімн України і він полинув як молитва за тих, хто віддав своє життя за УкраїнуТуристичний похід на г. Грофа
Вже не вперше студенти нашого коледжу беруть участь в екологічних акціях для збереження чистоти Карпат. Так і цього разу група студентів Прикарпатського лісогосподарського коледжу здійснила еколого-пізнавальний похід на г. Грофа. На цьому маршруті знаходиться туристичний притулок на полонині Плісце, що користується великою популярністю в туристів не тільки з України, а й з сусідньої Польщі.

Ідея відновити притулок, що був зруйнований, з’явилась в 2001 році. Отримання дозволів, пошук коштів, планування і власне будівництво - на все це пішло довгих 7 років. Керівником будівництва фактично був голова правління Івано-Франківської регіональної фундації «Карпатські стежини» Василь Гутеряк, за координацією якого туристи і волонтери майже 2 роки носили матеріали від кінця лісовозної дороги до полонини. 17 листопада 2008 р. туристичний притулок Плісце був урочисто відкритий і освячений.В 2011 році студенти нашого коледжу долучилися до облаштування притулку, взявши участь в доставці вагонки для кімнат. І з того часу кожної осені студенти четвертого курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» разом з викладачами вирушають у мандрівку на г.Грофа, щоб милуватися красою та величчю Карпат та одночасно долучитися до доброї справи. Цього року студенти провели екологічну акцію «Студенти за чистоту Карпат». Вони здійснили прибирання території біля будинку та знесли в с. Осмолода сміття залишене іншими туристами. Працівник Осмолодського лісництва, випускник нашого коледжу Кузь Ярослав, подякував студентам та викладачам за турботу про чистоту гір.

Назавжди в пам’яті учасників походу залишаться освітлені вечірнім сонцем вершини гір, пісні біля багаття, смачний борщ, свіжість карпатської ночі. Кожен хотів би ще і ще раз повертатись сюди, як і багато інших туристів, що залишили свої вдячні записи в книзі - туристичній пошті.

Учасник походу Ярослав Янишівський
Використано матеріали http://wikimapia.org

Зустріч


01.10.2013 року в Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбулася зустріч з начальником державної виконавчої служби Болехівського міського управління юстиції Янівим М.Ю. Тематикою зустрічі було ознайомлення студентів із Законом України про безоплатну правову допомогу. Янів М.Ю. розповів про те, в яких випадках надається така допомога, про повноваження центрів, які надають безоплатну правову допомогу, та про категорії населення, які мають право отримати таку допомогу.

Туристичні забави
«Туристичні забави – 2013»
Болехів - Стрий

Студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу разом із студентами Стрийського коледжу ЛНАУ, 26.09.2013 року в с.Розгірче Стрийського району, взяли участь в спортивно-туристичних змаганнях «Туристичні забави – 2013», присвячених Всесвітньому Дню туризму. Привітав учасників директор Стрийського коледжу ЛНАУ - Дмитришин В.Ф., кандидат економічних наук, доцент, заслужений працівник сільського господарства України і побажав туристичного здоров’я та завзяття. Цікавою була програма змагань:

1. Представлення команд учасників.
2. Спортивно-туристична естафета:
3. В'язання туристських вузлів.
4. «Синхронний біг»
5. Їзда на велосипеді. ( Фігурна їзда між фішками).
6. «Сюрпляс» ( Подолання відстані за найдовший час).
7. Складання туристичних наплічників.
8. Перетягування канату.
9. Дегустація приготовлених страв.

Насичена програма змагань тільки додала учасникам спортивного азарту, а музичні паузи додавали гарного настрою. На сцену піднімалися учасники художньої самодіяльності двох коледжів, а учасники змагань не шкодували оплесків.

Побували учасники змагань і у Печерному монастирі, який знаходиться поблизу села Розгірче. Це цілий монастирський комплекс який знаходиться в печерах і представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Сам монастир знаходиться на пагорбі, звідки відкривається прекрасний краєвид на всю навколишню місцевість і долину річки Опір.


Туристичний зліт
ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ –
це вир емоцій, радість перемог і цікаве спілкування


25 вересня 2013 року всі студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу взяли участь в спортивно-туристичних змаганнях «Туристичний зліт».
Перше, що робить будь-який турист - облаштовує місце відпочинку. Саме цим і зайнялася кожна група. Далі завдання складніші: розпалити правильно вогнище, зварити туристичну страву.

Змагання розпочалися одразу після того, як команди облаштувалися в таборах. Хтось просто огородив територію і подбав про максимум зручностей, а хтось втілив справжні дизайнерсько-ландшафтні фантазії.
Суддівська команда, на чолі якої був керівник фізичного виховання Андрусишина В.В., приготувала чимало цікавих змагань.

Першими випробуваннями були «Туристична естафета», де студенти показали силу волі, витримку і бійцівські якості. Підтримку прекрасної половини групи було чути дуже далеко.

Та найцікавіше було попереду. Художній номер від групи - ось тут і знадобилися акторські та художні таланти.

Найбільше захоплення викликало у судівської команди дегустація туристичної страви. Студенти показали справжню кулінарську майстерність.

Розходилися по домівках учасники туристичного зльоту хоч і стомленими, але задоволеними і переповненими емоцій.


ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

«ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ»
урочистості до святаЩорічно третьої неділі вересня в Україні відзначають «День працівника лісу».
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Голубчак у вітальному слові подякував за невтомну працю та наполегливість працівникам лісової галузі Івано-Франківщини.
«Направду ліс один з найбільших скарбів нашого краю і саме завдяки роботі працівників лісового господарства вдається зберігати, охороняти і примножувати лісові фонди Карпат. Саме завдяки праці лісівників Прикарпаття відоме далеко за межами нашої держави. Бажаю міцного здоров’я та довголіття, злагоди в родинах та Божого благословення», – побажав працівникам лісової галузі Олександр Криницький.
З нагоди професійного свята чимало прикарпатських лісівників отримали відомчі нагороди Держлісагенства України, почесні грамоти Облдержадміністрації та Обласної ради, а також грамоти та іменні годинники начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. Завершились урочистості святковим концертом, де брали участь народні артисти України та кращі колективи Івано-Франківщини. Студенти, разом із викладачами Половинком С.І. та Волчовським Р.В., урочисто відкрили концертну програму свята виконанням гімну нашого коледжу і весь зал відчув «чарівний світ зеленої краси» лісу.ПОСВЯТА В СТУДЕНТИПочаток нового 2013-2014 навчального року для всього студентства України сповнений новими ідеями, надіями, сподіваннями. Більше сотні студентів-першокурсників радо зустріли в Прикарпатському лісогосподарському коледжі. Їх попереду чекає доросле самостійне життя, шлях до здобуття професії.
В цей святковий день все навкруги було пройнято атмосферою любові, доброзичливості, обличчя усіх сяяли усмішками і щастям.

На святковій лінійці багато теплих слів почули першокусники від директора коледжу Черневого Юрія Івановича. Стати справжніми професіоналами побажав їм міський голова Макота Зенон Володимирович, а щоб професійна честь стала найголовнішою у житті. Закликав пронести із собою позитивну енергію свята цілий навчальний рік. Звертаючись до студентів отець Василь та отець Іван наголосили на тому, що якими б спеціалістами не стали в майбутньому першокусники, а повинні залишатись завжди чесними, добрими, порядними людьми і своїми успіхами, поки що у навчанні, тішили своїх батьків.

Крім побажань першокурсники почули від голови студентської ради Бабінчука Дмитра Кодекс честі студента Прикарпатського л/г коледжу.

На завершення свята привітальну пісню подарували всім присутнім музичний керівник Половинко Сергій Іванович та викладач інформатики, який зайняв ІІ місце в міському конкурсі «Таланти Болехівщини» Роман Володимирович Волчовський.Вітаумо
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
В Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2013р. Вручали дипломи випускникам денної форми навчання спеціальностей "Лісове господарство", "Бухгалтерський облік", "Землевпорядкування" та випускникам заочної форми навчання спеціальності "Лісове господарство".
Вручення дипломів - одна з найбільш хвилюючих подій у житті недавнього студента, а тепер – випускника, адже це своєрідний підсумок копіткої праці кількох років.
Для кожного з присутніх цей день був по-своєму радісний і урочистий. Суворі викладачі перетворилися в дбайливих люблячих наставників і не приховували посмішок і радості. Серед гостей - не тільки викладачі, але й батьки, керівники міста, священнослужителі, улюблені друзі.
Літня погода, прощальні промови, посмішки гостей і радісні сяючі обличчя випускників - все це створює настрій справжнього свята.
З вітальними промовами до випускників звернулися директор коледжу Юрій Іванович Черневий, міський голова Зенон Макота, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії, професор Бачинський В.І. Випускникам побажали продовжити подальшу освіту в університетах, реалізуватися в обраній професії, бути затребуваними.
З благословенням Божим в самостійне життя звернулися священики – отець Василь та отець Іван. Окропивши випускників освяченою водою і вручивши кожному з них іконку, побажали їм і їх батькам Божої ласки і допомоги у досягненні доброї мети.
Всі гості висловили надію, що цей день назавжди закарбується в пам'яті випускників і що вони не втратять зв'язок з коледжем, з викладачами і своїми однокурсниками,адже яким би не було важким навчання, в пам'яті надовго залишаться шановні викладачі, творча атмосфера коледжу, лекції, заліки, іспити, концертні виступи, поїздки на конкурси, екскурсії.

Випускники, розлучаючись з викладачами та друзями, передають естафету добрих традицій наступним курсам.

Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 1,145,871 унікальних відвідувачів