Февраля 22 2019 11:48:43
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 2

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Змагання з настільного тенісуЗ 05.02.2013 по 08.02.2013 року в Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбувалися змагання з настільного тенісу між студентами коледжу. В турнірі прийняли участь 40 хлопців та 20 дівчат. У фіналі зустрілися два представники команди збірної коледжу: Барабаш Андрій студент групи ЗВ-31 та Марецький Мирон студент групи ЛГ-21. Перемогу здобув Барабаш Андрій, а призове третє місце здобув студент першого курсу групи ЗВ-11 Кузів Любомир.

В протистоянні дівчат у фінал потрапили три учасниці: Іванів Христина студентка групи ТО-11, Логін Христина студентка групи СПГ-21, Кучер Тетяна студентка групи СПГ-31. Змагання відбувалися по коловій системі. Перше місце виборола наймолодша учасниця Іванів Христина, друге місце посіла Логін Христина, а третє місце – Кучер Тетяна.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2013!
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ…У залі стихають останні музичні акорди. Залу заповнюють випускники, їхні батьки, викладачі, гості свята. Серед почесних гостей – голова міста Макота З.В., заступник міського голови Герецький І.Г.

Звучить державний гімн України, свято відкрито! Розпочинається урочиста церемонія вручення дипломів випускникам спеціальності «Туристичне обслуговування» та спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство» . Студенти-ведучі свята запрошують до слова директора Прикарпатського лісогосподарського коледжу кандидата сільськогосподарських наук члена-кореспондента Лісової Академії Наук України Черневого Юрія Івановича.

Перше слово директора радісно сповіщає, що Прикарпатський лісогосподарський коледж пишається своїми випускниками. Після напружених державних іспитів та захисту дипломних проектів коледж сьогодні випускає 53 молодших спеціалістів: 30 техніків ландшафтного дизайну та 23 фахівців з туристичного обслуговування. Хай доля завжди посміхається вам на довгій життєвій дорозі фахівця у сфері туризму та дизайну, - завершив директор.

Не менш влучними, принциповими і, водночас зворушливими були привітання - настанови випускникам від почесних гостей свята, голови міста Макоти З.В. та заступника міського голови Герецького І.Г. В добру дорогу випускників благословили отець Іван та отець Василь.


ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ, НЕХАЙ ВАМ УСМІХНЕТЬСЯ ДОЛЯ! ХАЙ, ЗДІЙСНЯТЬСЯ ВАШІ МРІЇ ТА БАЖАННЯ.


Запрошення на навчання


Запрошення на навчання
до Львівського національного аграрного університету наші студенти-випускники спеціальностей «Землевпорядкування» та «Бухгалтерський облік» отримали від декана землевпорядного факультету Ступеня М.Г. і відповідального секретаря приймальної комісії Грициної О.В. на зустрічі, яка відбулася в Прикарпатському лісогосподарському коледжі 7.02.2013 року. На цій зустрічі студенти мали можливість ознайомитись із правилами прийому до університету і програмами фахових випробувань.


"Стеком і шаблею" у Львові


У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької 5 лютого 2013 року відбувся творчий вечір Романа Коваля з нагоди висунення його книжки «Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею» на Шевченківську премію. У вечорі взяли участь видатні діячі української культури – письменники, художники, скульптори, кобзарі, академічний хор Львівської опери та онуки Михайла Гаврилка– львівські лікарі Абрагамовичі – Ярослав, Орест та Любомир із родинами. Ведучим цього вечора був Василь Шкляр. Викладачі Прикарпатського л/г коледжу: заступник директора з виховної роботи Янишівська Л.А., педагог-організатор Макота О.Д., голова ради кураторів Гірняк Т.В. мали честь бути присутніми на даному творчому вечорі та отримали незабутні враження від виступів та позитивні емоції від перегляду документального фільму. Викладачі придбали диск із фільмом тому наші студенти будуть мати можливість переглянути фільм про життєвий та творчий шлях Михайла Гаврилка, який пов’язаний із історією Болехова.
Державна атестація студентів


З 24 січня в Прикарпатському лісогосподарському коледжі розпочалась Державна атестація студентів спеціальностей «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» та «Туристичне обслуговування».

Головами ДКК були запрошені:
- на спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» Дудин Роман Богданович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології НЛТУ України.
- з спеціальності «Туристичне обслуговування» Калуцький Іван Федорович професор кафедри екології та рекреації Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника та Чорна Любов Василівна доцент кафедри туризмознавства і туристичних спеціальностей Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

30 студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» успішно захистили дипломні проекти і за рішенням ДКК їм було присвоєно кваліфікацію технік ландшафтного дизайну, з них чотири студенти Василькова Р.М., Петрушка Є.В., Петрушка П.В., і Сасник О.В. отримають дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою.

23 студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» успішно склали державні іспити з фаху та іноземної мови і за рішенням ДКК їм присвоєно кваліфікацію фахівця туристичного обслуговування, двоє студентів Гав’як О.Б. і Терефенко Т.В. отримають дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою.
Різдвяні канікули в Києві
РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ В КИЄВІ

Неймовіро швидко завершились зимові канікули….
Ми повернулись до трудових навчальних буднів в коледжі , а в думках все ще жевріють приємні спогади про Київ. В трепетному очікуванні промайнули Різдвяні свята для нашої групи ТО-31. Довгоочікуваний день настав – четвер, 10 січня 2013 рік.
Мандрівка розпочалась з ж/д вокзалу м. Стрия. Ніч, проведена в дорозі, була наповнена безліччю передчуттів . Столиця зустріла нас похмурим небом, засніженими вулицями, але святковим настроєм.
Київ дуже красиве і велике місто з безліччю пам’яток культурного , історичного та політичного значення. Проте , приїжджаючи сюди всього на один день, як було у нашому випадку, хочеться «ПОБАЧИТИ ВСЕ» . Саме в такий момент виникає питання :”Що ж можна побачити в Києві і чим зайнятися, щоб ця мандрівка ще довгий час залишала приємний присмак зимової столичної казки?”.
Після сніданку під керівництвом наших викладачів Гошовської І.І., Горбової М.Я., Музичка Р.О., Янишівського Я.Я., Савчин А.І., Савчин Л.М. було вирішено відправитись в одну з найбільших православних святинь України – Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Заснована ще в XI сторіччі, вона досі захоплює подих своєю красою, величчю та неймовірними архітектурними формами.
На шляху до Лаври ми також оглянули Меморіал Вічної Слави,в підніжжі якого безперестанно горить Вічний Вогонь.
Наступною зупинкою на нашому маршруті був Арсенал та монументальна скульптура Батьківщина-Мати. Задуманий як символ Перемоги, пам'ятник майже відразу після відкриття ознаменувався як відображення нашої Батьківщини.
З оглядового майданчику біля меморіалу перед групою відкрилась панорама дніпровських схилів ,самого Борисфену та лівобережжя Києва, що дозволило уявити грандіозність цього міста.
В другій половині дня ми ознайомилися з важливими для нашої держави будинками, де трудяться для нашого народу державні чиновники. Першим об’єктом був будинок з химерами. Дивуючи своїм казковим виглядом він слугує своєрідною візитівкою Києва.
Проходячи вулицями древнього міста нашу увагу привернув і Національний Банк, що так старанно забезпечує стабільность грошової одиниці України.
Далі на шляху ми побачили Маріїнський палац. Засмутило те,що споруда,яка презентує нашу країну у світі як державна резиденція, знаходилась у доволі занедбаному вигляді… Наша дорога продовжувалась і згодом ми мали можливість побачити Верховну Раду України.
Пізніше група відправилась до стадіону «Динамо» ім.В.Лобановського,а далі нас чекав Софійський собор. Вже близько тисячоліття Софія Київська привертає до себе тисячі відвідувачів своєю історією та мистецькими шедеврами.
Пробуваючи поблизу Михайлівського собору,ми не могли не відвідати його. Казкова атмосфера вечірнього Києва та бій годинника на дзвіниці додавала особливого шарму Золотоверхому.
Всі заплановані екскурсійні об’єкти були відвідані,тому з вільним серцем ми повертались на центральну площу. Останні години,проведені на Майдані , дозволили повністю відчути атмосферу цього міста. Ялинка, оповита безліччю барв і дитячим сміхом була найкращим завершенням цього незабутнього дня.
Саме так всі учасники цієї неймовірної поїздки отримали можливість на один день стати частинкою цього багатотисячного міста . Пройшло вже досить часу, а думки все ще повертаються до тих зимових пейзажів нічної столиці за вікном потяга…


Статтю підготували студенти групи ТО-31: Заяць Марія і Сирватка Іванна
ЕКСКУРСІЯ ЗАКАРПАТТЯМ

ЕКСКУРСІЯ ЗАКАРПАТТЯМ

17 жовтня група ТО-31, з викладачами: Гошовською І.І, Горбовою М.Я.,Соболь І.П. та Черневою Л.В., побували на екскурсії яка проходила по маршруту Болехів-Мукачево-Берегово. Екскурсія розпочалась з мальовничого куточку Прикарпаття - міста Болехова. Ми мандрували територією Івано-Франківської,Львівської області до сонячного Закарпаття. За цей час ми подолали 4 перевали. З вершин перевалів перед нами розкинулась широка панорама Сколівських бескидів,які розташовані в межиріччі річок Опір та Свіча.Спостерігали ми і за найвищою вершиною Бескидів горою Пікуй (1408 м.). Спочатку ми побували в урочищі Берегвар, де знаходиться мисливський палац графів Шенборнів. Замок побудований у 1890 році в готичному стилі. За цим палацом можна вивчати календар. Тут 365 вікон, 52 кімнати,12 входів. З 1946 року тут знаходиться санаторій «Карпати»,де лікують серцево-судинні захворювання. Прогулявшись по території штучного дендропарку,ми мали можливість побачити дуже багато рідкісних видів рослин: самшит, катальпу, сосну Веймутова, канадську ялину, японську вишню, розовий бук, італійську глиницю. З позитивним настроєм, попрямували до замку Паланок, який знаходиться в м. Мукачеві. Це замок, якому вже понад 900 років. Екскурсанти немов би поринули в минуле,в часи середньовіччя, де жили лицарі і королі. В замку ми слухали класичну музику,відвідали всі найцікавіші об’єкти замку: памятник Федору Коріятовичу ,Ілоні Зріні та кімнату тортур. Наступним об’єктом екскурсії є місто Берегово.
В Берегово ми плавали в термальному басейні,вода до якого поступає з глибини 1680 метрів. Аналоги такої води є лише в трьох куточках світу – в Новій Зеландії, Ісландії, на острові Сахалін. На зворотньому шляху ми зупинилися в одного з місцевих виноробів. Де мали можливість подегустувати 5 видів найпопулярнішого вина Закарпаття. Всі учасники екскурсії задоволені даною поїздкою,тому що був комфортабельний автобус,гарна сонячна погода,і гармонія між всіма екскурсантами.

Студент ПЛГК, Крисько Ігор
Повстанський бастіон — Яворина
ПОВСТАНСЬКИЙ БАСТІОН - ЯВОРИНА


9 жовтня студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу вирушили в туристично-краєзнавчий похід, присвячений 70-ій річниці створення УПА, на г. Яворину та бункер «Роберта». Учасниками мандрівки були студенти 4-го курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» та викладачі Горбова М.Я, Гошовська І.І., Янишівський Я.Я.
Мандрівники поклали вінок до пам’ятника крайового провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника ("Роберта") в с. Липа.
Наступним відвідуваним об’єктом була відновлена криївка крайового проводу поблизу гори Яворина. Місцевість поблизу г. Яворини є легендарною: вона пов’язана з визвольною боротьбою українського народу в 40-50 – их роках ХХ століття. Туристи уважно слухали розповіді про «Роберта» та школу, яка готувала старшинські кадри для Армії Нескорених.
Цікаво, що криївка «Роберта» була добре замаскована. Кілька днів солдати безуспішно нишпорили але виявити її було неможливо. Та випав невеликий сніг, і над криївкою почав швидко танути. Це помітили вороги. До останнього набою відстрілювалися повстанці, залишивши тільки по кулі для себе, щоб не здатися ворогові живими… Так загинули крайовий провідник ОУН Ярослав Мельник (Роберт), його дружина Антоніна (псевдо Таня), а також семеро їхніх побратимів. Матір Роберта, двох його братів і чотирьох сестер з села Бережниці Калуського району вивезли в Сибір. За заслуги перед Україною Я.Мельник в 1945 році був нагороджений Бронзовим Хрестом Заслуги, а в 1947 - Золотим Хрестом Заслуги (посмертно).
Поблизу бункера (в урочищі Глибокому) віднайдено і облаштовано цвинтар. Тут поховані командир старшинської школи УПА «Олені» майор Ф.Польовий («Поль»), інструктори, провідники і стрільці штабу, які загинули в нерівному бою з енкаведистами. Школа «Олені» була створена в 1943 році у волинських лісах, а згодом передислокована в Карпати.
Учасники походу підкорили вершину гори Яворини та урочисто підняли прапор під виконання гімну України. Погода сприяла мандрівці. Високі Бескиди виглядали чудово і неповторно. А задоволені мандрівники висловили бажання подальшої участі в подібних заходах.
Горбова М.Я., Гошовська І.І.
викладачі Прикарпатського л/г коледжу
Є МАЙБУТНЄ В УКРАЇНИ!
Є МАЙБУТНЄ В УКРАЇНИ !


З часу виникнення української нації кращі сини і дочки нашого народу боролися і гинули в боротьбі за свою державу. Під впливом ідеї націоналізму Міхновського і Донцова з 1929 року почала діяти створена Євгеном Коновальцем Організація Українських Націоналістів (ОУН), яка виховувала стійких, сильних духом українців, які в майбутньому стали основою Української Повстанської Армії. Ця історична подія відбулася 14 жовтня 1942 року в день Пресвятої Покрови – Богородиці – захисниці вояків України.
В цьому році минає 70 років, відколи у волинських лісах почали діяти перші загони УПА. Українська Повстанська Армія кинула виклик гітлерівській і сталінській імперіям.
10 жовтня у Прикарпатському лісогосподарському коледжі з нагоди вшанування 70- річчя створення УПА відбувся урочистий парад пісні і строю.
Для його проведення були вишикувані 19 груп студентів і два ліцейні класи разом із кураторами. Свято відкрив директор коледжу Черневий Ю.І., який звернув увагу на ту велику роль, яку відіграли повстанці в житті нашої держави. Привітав учасників параду і голова Товариства ОУН-УПА Болехівщини Хурт В.М..
І ось урочистість почалась. Студенти йшли стройовим кроком, лунали повстанські, стрілецькі, козацькі пісні. Піднесено, урочисто марширувала наша студентська юнь, майбутнє нашої України. Всі групи показали відмінний вишкіл. Особливо слід відзначити наймолодших 14 - літніх ліцеїстів 8 класу (куратор Юрів Л.Д.), які отримали найбільше симпатій глядачів. В підсумку кращими групами стали: ЛГ-31 (куратор Гринечко В.Ю.), СПГ-21 (куратор Москалик О.М. ), ТО-11 (куратор Филик М.Б.).З почуттям відповідальності за підготовку груп і проведення їх вишколу віднеслися викладачі фізичного виховання: Семко Л.В., Андрусишин В.В., Олійник О.В., викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Кацедан І.В., куратори груп. Як винагороду за відмінно проведені заходи по вшануванню річниці створення УПА Братство ОУН-УПА Болехівщини презентує коледжу фільм про свого провідника С.Бандеру. Слід додати, що студенти коледжу, починаючи з І курсу систематично відвідують історико-меморіальний музей С.Бандери та меморіальний комплекс "Дем'янів лаз».
Заходи, спрямовані на виховання молоді в дусі поваги до воїнів УПА, борців за волю України, допоможуть бути готовими до боротьби, бо це наш обо’язок перед загиблими. Ми матимемо державу, про яку мріяли українці і гинули за неї.
Не можна не привітати через газету поважну в літах учасницю опору, члена ОУН, зв’язкову УПА Катерину Гаврилів зі святом Покрови і 70 річчя створення УПА.
Слава УПА! Слава Україні!

Кулієвич В.Г.
викладач Прикарпатського л/г коледжу
День працівника освіти в Прикарпатському лісогосподарському коледжі
День працівника освіти в Прикарпатському лісогосподарському коледжі

Красива осінь вишиває клени, а жовтень дарує нам тепле і радісне свято - День працівника освіти.
Викладач… Одна з найважливіших професій. Щодня вони стоять перед прицілом сотень допитлитвих дитячих оченят. До викладача йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.
Яке ж серце потрібно мати викладачеві, щоб щоденно віддавати його студентам, і якою має бути любов до них у його добрій, терпеливій, нестаріючій душі. Саме таким – люблячим, терпеливим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу викладачам і присвятили студенти свій концерт. В такий святковий день грамотами були нагороджені викладачі, які підготували переможців та призерів обласних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань:
Мусієнко Оксана Євстахіївна - за підготовку призера обласного конкурсу ім. Я. Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Дмитришин Оксана Богданівна - за підготовку призера обласного конкурсу читців, присвяченого Дню писемності і мови, Гошовський Андрій Богданович - за підготовку переможця обласного конкурсу з інформаційних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Семко Любомир Володимиривич - за підготовку призера обласних змагань з тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Олійник Олег Володимирович - за підготовку призера обласних змагань з баскетболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Андрусишин Віктор Володимирович - за підготовку призерів обласних змагань серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, Савчин Андрій Іванович - за підготовку переможця 64-ої науково-технічної конференції студентів й аспірантів Національного лісотехнічного університету, Волчовський Роман Володимирович - за активну позааудиторну роботу з виховання студентської молоді, за активну методичну роботу в цикловій комісії Гринечко Василь Юрійович, Кухтій Марта Ярославівна, Димид Людмила Володимирівна.
Подяку від дирекції коледжу за багаторічну творчу та плідну працю у вихованні студентської молоді отримав Топольницький Володимир Євгенович.

Янишівська Л.А.
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,19 сек. 932,198 унікальних відвідувачів