Сентября 26 2018 15:18:24
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Студентське лідерство - запорука успіху.
Студентське лідерство - запорука успіху.З 20 по 22 березня 2013 року Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації на базі лікувально - оздоровчого комплексу «Карпатські зорі» (м. Косів) було проведено обласний навчальний семінар-практикум для голів молодіжних та студентських рад на тему: «Куріння, алкоголь, наркоманія, СНІД – чотири вороги здоров’я, чотири вороги людства», в якому взяло участь 50 представників органів молодіжного та студентського самоврядування.

У відкритті семінару-практикуму взяли участь Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова ГО "Школа лідерів", голова ГО "Івано-Франківська громадська обласна рада" - Олійник Володимир Євгенович та Семків Валерій Дмитрович - головний спеціаліст відділу оздоровлення дітей та молодіжної політики головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Як голова студентської ради був учасником семінару-практикуму, де представляв Прикарпатський лісогосподарський коледж. Показував презентацію виховного заходу, який був проведений в коледжі на тему: «Ми проти куріння». Також приймав активну участь у складанні проектів, тренінгу, в турнірі інтелектуалів «Що?Де?Коли?».

Провівши 3 дні на цьому семінарі, я почерпнув для себе багато нової та корисної інформації. По закінченню семінару-практикуму отримав сертифікат.

Своїми враженями та отриманими знаннями з семінару-практикуму я поділився з учасниками круглого столу, який був організований начальником відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту - Фамелюк Л.М. 26 березня 2013 року. На ньому були присутні фахівці соціальної роботи всіх сіл Болехівщини, начальник служби у справах дітей - Тетяна Досяк, лікар-інфекціоніст Болехівської ЦМЛ Мухопад О.Р., тренери-викладачі Болехівської ДЮСШ - Кладько Р.В. та Івасів М.Р., молодіжні організації. Велику цікавість проявили учасники при розв’язуванні кросворду «Твоє життя – твій вибір», в якому ключовим словосполученням було – «палінню ні» та при проведенні тренінгу. З радістю поділився з учасниками своїми доробками.Соболь Я.В.
День відкритих дверей в Інституті туризму
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІНСТИТУТІ ТУРИЗМУ

31 березня студенти третього курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» взяли участь у Дні відкритих дверей Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До студентів з привітальним словом виступив директор інституту, доктор історичних наук, професор Володимир Великочий. Він окреслив перспективи їх діяльності в галузях туризму та готельно-ресторанної справи, зазначив переваги даних спеціальностей як складових молодої, багатої на потенціал, важливої для економіки України сфери обслуговування.


Також студенти мали змогу ознайомитись з професорсько-викладацьким складом, кафедрами, аудиторіями, навчально-виробничими лабораторіями, спеціалізованими кабінетами.
Приємна, невимушена атмосфера спілкування, яка панувала під час даної зустрічі залишила гарні спогади про цей інститут.

Куратор групи ТО-31, Гошовська І.І.

Звіт про проведення тижня циклової комісії
Атестаційний тиждень
Запрошення на навчання
Запрошення на навчання

до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника наші студенти-випускники спеціальності «Бухгалтерський облік» отримали від завідувача кафедри обліку і аудиту економічного факультету Баланюка Івана Федоровича на зустрічі, яка відбулася в Прикарпатському лісогосподарському коледжі 7.03.2013 року. На цій зустрічі студенти мали можливість ознайомитись із правилами прийому до університету і програмами фахових випробувань.
Вітаємо переможців олімпіад
Шевченкові присвячується

Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
Вона жива і вічно буде жити


«ВОНА ЖИВА І ВІЧНО БУДЕ ЖИТИ»


Твій голос в пісні нашій,
в нашому житті
твоя зоря цвіте над рідним краєм.
Так! Ти жива! Ти будеш жити!
Ти в серці маєш те, що не вмирає!
Й. Струцюк


Леся Українка – геніальна українська поетеса, яку називають дочкою Прометея за її художнє слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості.
25 лютого в коледжі відбулось літературно-музичне свято, присвячене 142 річниці від дня народження Лесі Українки та 100-річчя вшанування її пам’яті (25 лютого 1871 – 1 серпня 1913). Його провели працівники бібліотеки Моравська Л.М. та Кам’янецька М.В.
У святі взяли участь ліцеїсти 8 та 9 класів, які наполегливо, з особливим настроєм готувались до виступу. Вони показали високу акторську майстерність, відтворюючи сценки із життя Лесі Українки та її творів: роль Лесі Українки виконувала Ірена Дзюбинська, Сергія Мержинського – Іван Лютан, брата Михайлика – Ігор Малендевич, сестру Олю – Ірина Ільків, тата – Назар Юрів, мавки – Галина Івасів, декламували вірші Софія Володимирівна Латик, Софія Русланівна Латик, ведучими свята були Яна Тюшко та Тетяна Латик. (див. Фотогалерея)
Тиждень циклової комісії
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2003 РОКУ

Зустріч випускників.

Швидко біжать роки, але в кожного випускника назавжди в пам’яті залишаться друзі-однокурсники, викладачі. Кожного року Прикарпатський лісогосподарський коледж відкриває двері своїм випускникам. І куди б їх не закинула доля, з різних куточків нашої батьківщини вони знову з’їжджаються до свого рідного закладу, 10 років промайнули як один день. Ще зовсім недавно сиділи за партами, а сьогодні переступають поріг вже інженери, лісничі, помічники лісничих, майстри лісу та інші спеціалісти лісового господарства.

Коледж, як дружна родина гостинно приймає в рідних стінах усіх своїх вихованців, які з великим бажанням поверталися до порогу Альма-матері з надією іще раз пережити незабутні хвилини безтурботної юності. По-родинному тепло привітав усіх випускників із поверненням до рідного навчального закладу директор коледжу Черневий Юрій Іванович.

І знову, як 10 років назад, після офіційної частини свята випускники мали змогу відвідати свої аудиторії, сісти за парти, поспілкуватися з викладачами та одногрупниками, де кожен поділився своїми досягненнями. Вечір спогадів, вечір зустрічей повертає назад у безтурботне студентське життя.

Усіх учасників зустрічі об’єднала велична пісня, по-справжньому близька кожному студентові – і вчорашньому, і сьогоднішньому – гімн коледжу «Нас кличуть гори і ліси карпатські», який всі виконували з великим задоволенням.

Вечір зустрічі випускників спеціальності «Лісове господарство» 2003 року лишив тільки найкращі спогади у всіх присутніх. А Прикарпатському лісогосподарському коледжу залишається лише терпляче чекати на нове побачення зі своїми вихованцями.


Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 864,256 унікальних відвідувачів