Ноября 19 2018 19:18:13
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 3

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Декада циклової комісіїДЕКАДА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ
ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ДИСЦИПЛІН


В березні проходила декада циклової комісії лісогосподарських дисциплін, під час якої було проведено ряд міроприємств, а саме: відкрита виховна година на тему: «Шкідливі звички: паління, алкоголь, наркотики – їх вплив на організм людини»; екскурсія в музей Степана Бандери та м. Івано-Франківськ; захід присвячений пам’яті погиблих на майдані.

Між всіма групами спеціальності лісове господарство, було проведено конкурс презентацій на тему «Моя спеціальність» та конкурс «Найкращі лісівники». Також між студентами третього та четвертого курсів відбувся брей-ринг та конкурс практичних вмінь по основних вивчених дисциплінах.
Слід відзначити студентів першого курсу за активну участь в конкурсах, які безпосередньо стосуються їх майбутньої спеціальності.

В групах ЛГ-21 та ЛГ-41 відбулися зустрічі з Парахоняком Петром Йосиповичом, який є Головою Товариства пам’ятників культур, членом братства воїнів УПА та ініціатором спорудження пам’ятника Тарасові Шевченку в місті Болехів, та з Гаврилів Катериною Олексіївною. Студенти уважно слухали розповідь Катерини Олексіївної про УПА. Особливо зацікавила студентів її участь в УПА та зустріч з С. Бандерою.Перша поїздка
18 жовтня 2013 року група 8-го ліцейного класу здійснила свою першу поїздку. Маршрут пролягав через такі відомі всім місця, як село Угринів та місто Івано-Франківськ. Вирушивши у 8:00год 8 клас направився в село Угринів - головну точку всієї поїздки. Там ліцеїсти мали змогу побувати у музеї Степана Бандери і побачити велику кількість історичних пам'яток та цікавих експонатів. Опісля такої офіційної частини ліцеїсти рушили в Івано-Франківськ - головне місто нашої області. Спочатку студенти мали змогу подивитись фільм "Гравітація" в 3D. Але на цьому веселощі не закінчились, оскільки їх вже чекав Івано-Франківський аквапарк "Цунамі", де ліцеїсти добре відпочили і розважились. Після тривалої подорожі в 20:00 8 клас повернувся до своїх домівок.
Екскурсія до музею І.Я.Франка
Цивільний захист

Екстремальні ситуації потрібно передбачати,
по можливості - усунути, при необхідності - діяти.


В статті І Закону України «Про цивільний захист України» говориться про те, що кожен має право на захист свого життя і здоров'я. Тому в Прикарпатському лісогосподарському коледжі основними цілями та завданнями «Цивільного захисту» є:
• грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя у надзвичайних ситуаціях;
• удосконалювати теоретичні знання та практичні навички, діяти в умовах екстремальних ситуацій;
• практично перевірити здатність студентів діяти за сигналами оповіщення, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;
• формувати та розвивати високі морально-психологічні якості: відвагу, мужність, ініціативність, спритність.

Лекцію з елементами бесіди провів із студентами І та ІІ курсів викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності» Савчин М.Д. на тему: «Соціально-політичні небезпеки, їх види та особливості». Висвітлення даної теми дає можливість поглибити знання про соціальні і політичні небезпеки, сформувати поняття про власну безпеку в соціумі; розкрити види та особливості соціально-політичних небезпек, виховати самостійність мислення, кмітливість, такт, сприяти усвідомленню студентами необхідності самовиховання особистісних якостей, допомогти позбутись негативних рис характеру, уміти поборювати свої емоції.

Викладач «Захисту Вітчизни» Кацедан І.В. провів лекцію на тему «Дії солдата в бою», де викладач використав не тільки теоретичний матеріал, але дав можливість студентам ознайомитись із будовою та частковою розборкою та зборкою автомата Калашнікова. Найбільший інтерес у студентів викликала стрільба із пневматичної зброї.


Засідання методичного об’єднання
13 березня 2014 року на базі Прикарпатського лісогосподарського коледжу відбулося планове засідання обласного методичного об’єднання викладачів німецької та французької мов ВНЗ І-ІІ р.а. Згідно з порядком денним, учасники засідання, якими були викладачі іноземних мов багатьох районів області, на своєму робочому засіданні обговорили питання рольової гри як елементу формування інтелектуальних умінь студентів у процесі вивчення іноземних мов. Доповідач по цьому питанню В.Я.Чайковська – викладач Надвірнянського коледжу національного транспортного університету, довела необхідність і переваги застосування цього методу навчання на заняттях у ВНЗ.
Проблемно-ситуативний метод навчання іноземної мови професійного спрямування – наступне питання засідання, що також жваво обговорювалося. Його висвітила О.М.Микитчак – викладач Івано-Франківського базового медичного коледжу.
Велике зацікавлення викликала методична розробка викладача Рогатинського аграрного коледжу Г.В.Приплоцької «Довідник з граматики німецької мови», яка була представлена учасникам методичного об’єднання.
«Любов і жінка – поняття нероздільні» саме таку назву мав поза аудиторний виховний захід різними мовами світу, який презентувала гостям С.Б.Шиян – викладач німецької мови Прикарпатського лісогосподарського коледжу.
Літературно – музичну композицію викладач підготувала разом зі своїми вихованцями. «Вічній» темі було присвячено поетичні рядки, ліричні пісні, цікаві та змістовні презентації.
Гостями коледжу було відмічено високі навчальні досягнення студентів з іноземних мов, великий інтерес до пізнання нового та любов до рідного навчального закладу і своїх наставників.


Відзначаємо 200-річчя
Відзначаємо 200-річчя


ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

Вічна пам'ять загиблим...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу
віддали шану «НЕБЕСНІЙ СОТНІ» та запалили свічки пам'яті.

Покладання квітів до пам’ятника
Покладання квітів до пам’ятника воїнам- афганцям
у м. Болехові студентами Прикарпатського л/г коледжу


Зустріч
Зустріч студентів Прикарпатського л/г коледжу із головою
Болехівської МО УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) А. Ф. Сабліним


ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
6 лютого 2014 в актовому залі Прикарпатського лісогосподарського коледжу відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам спеціальностей "Туристичне обслуговування" та "Зелене будівництво і садово-паркове господарство". Свої довго очікуванні дипломи отримали 58 випускників.
Зі словами привітання до випускників звернувся директор коледжу Юрій Іванович Черневий. Він подякував батькам і викладачів за плідну співпрацю у вихованні студентів , побажав випускникам успіхів у подальшому житті , не зупинятися на досягнутому і гідного працевлаштування . З благословенням Божим в самостійне життя звернулися священики – отець Дмитро та отець Іван. Окропивши випускників освяченою водою і вручивши кожному з них іконку
За відмінну успішність, активну участь у громадському житті коледжу почесними грамотами були нагороджені 16 випускників. Дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою отримали випускники спеціальності "Туристичне обслуговування" Грицило Руслана, Томяк Юлія, Заяць Марія та випускниця спеціальності " Зелене будівництво та садово-паркове господарство" Янишевська Яна.

Вітаємо випускників Прикарпатського лісогосподарського коледжу !

Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,11 сек. 890,845 унікальних відвідувачів