Сентября 26 2018 15:30:56
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Цивільний захист

Екстремальні ситуації потрібно передбачати,
по можливості - усунути, при необхідності - діяти.


В статті І Закону України «Про цивільний захист України» говориться про те, що кожен має право на захист свого життя і здоров'я. Тому в Прикарпатському лісогосподарському коледжі основними цілями та завданнями «Цивільного захисту» є:
• грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя у надзвичайних ситуаціях;
• удосконалювати теоретичні знання та практичні навички, діяти в умовах екстремальних ситуацій;
• практично перевірити здатність студентів діяти за сигналами оповіщення, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;
• формувати та розвивати високі морально-психологічні якості: відвагу, мужність, ініціативність, спритність.

Лекцію з елементами бесіди провів із студентами І та ІІ курсів викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності» Савчин М.Д. на тему: «Соціально-політичні небезпеки, їх види та особливості». Висвітлення даної теми дає можливість поглибити знання про соціальні і політичні небезпеки, сформувати поняття про власну безпеку в соціумі; розкрити види та особливості соціально-політичних небезпек, виховати самостійність мислення, кмітливість, такт, сприяти усвідомленню студентами необхідності самовиховання особистісних якостей, допомогти позбутись негативних рис характеру, уміти поборювати свої емоції.

Викладач «Захисту Вітчизни» Кацедан І.В. провів лекцію на тему «Дії солдата в бою», де викладач використав не тільки теоретичний матеріал, але дав можливість студентам ознайомитись із будовою та частковою розборкою та зборкою автомата Калашнікова. Найбільший інтерес у студентів викликала стрільба із пневматичної зброї.


Засідання методичного об’єднання
13 березня 2014 року на базі Прикарпатського лісогосподарського коледжу відбулося планове засідання обласного методичного об’єднання викладачів німецької та французької мов ВНЗ І-ІІ р.а. Згідно з порядком денним, учасники засідання, якими були викладачі іноземних мов багатьох районів області, на своєму робочому засіданні обговорили питання рольової гри як елементу формування інтелектуальних умінь студентів у процесі вивчення іноземних мов. Доповідач по цьому питанню В.Я.Чайковська – викладач Надвірнянського коледжу національного транспортного університету, довела необхідність і переваги застосування цього методу навчання на заняттях у ВНЗ.
Проблемно-ситуативний метод навчання іноземної мови професійного спрямування – наступне питання засідання, що також жваво обговорювалося. Його висвітила О.М.Микитчак – викладач Івано-Франківського базового медичного коледжу.
Велике зацікавлення викликала методична розробка викладача Рогатинського аграрного коледжу Г.В.Приплоцької «Довідник з граматики німецької мови», яка була представлена учасникам методичного об’єднання.
«Любов і жінка – поняття нероздільні» саме таку назву мав поза аудиторний виховний захід різними мовами світу, який презентувала гостям С.Б.Шиян – викладач німецької мови Прикарпатського лісогосподарського коледжу.
Літературно – музичну композицію викладач підготувала разом зі своїми вихованцями. «Вічній» темі було присвячено поетичні рядки, ліричні пісні, цікаві та змістовні презентації.
Гостями коледжу було відмічено високі навчальні досягнення студентів з іноземних мов, великий інтерес до пізнання нового та любов до рідного навчального закладу і своїх наставників.


Відзначаємо 200-річчя
Відзначаємо 200-річчя


ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

Вічна пам'ять загиблим...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу
віддали шану «НЕБЕСНІЙ СОТНІ» та запалили свічки пам'яті.

Покладання квітів до пам’ятника
Покладання квітів до пам’ятника воїнам- афганцям
у м. Болехові студентами Прикарпатського л/г коледжу


Зустріч
Зустріч студентів Прикарпатського л/г коледжу із головою
Болехівської МО УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) А. Ф. Сабліним


ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
6 лютого 2014 в актовому залі Прикарпатського лісогосподарського коледжу відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам спеціальностей "Туристичне обслуговування" та "Зелене будівництво і садово-паркове господарство". Свої довго очікуванні дипломи отримали 58 випускників.
Зі словами привітання до випускників звернувся директор коледжу Юрій Іванович Черневий. Він подякував батькам і викладачів за плідну співпрацю у вихованні студентів , побажав випускникам успіхів у подальшому житті , не зупинятися на досягнутому і гідного працевлаштування . З благословенням Божим в самостійне життя звернулися священики – отець Дмитро та отець Іван. Окропивши випускників освяченою водою і вручивши кожному з них іконку
За відмінну успішність, активну участь у громадському житті коледжу почесними грамотами були нагороджені 16 випускників. Дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою отримали випускники спеціальності "Туристичне обслуговування" Грицило Руслана, Томяк Юлія, Заяць Марія та випускниця спеціальності " Зелене будівництво та садово-паркове господарство" Янишевська Яна.

Вітаємо випускників Прикарпатського лісогосподарського коледжу !

Різдвяна розколяда
Фольклорне свято "Різдвяна розколяда" .

Традиційно, розколяда є підсумком циклу новорічно-різдвяних свят. Багату фольклорно-мистецьку спадщину українського народу презентували сьогодні студенти Прикарпатського л/г коледжу. Давню традицію колядування зберігають і підтримують викладачі та студенти коледжу. Свято розпочалося із найщиріших слів привітання о.Дмитра. Далі лунали стародавні колядки, оригінальні вінчівки, незрівнянні щедрівки. Атмосфера свята змусила всіх слухачів подумки повернутися до Святої вечері та Різдва, викликала щире бажання колядувати, забувши про буденні справи. Теплі слова подяки за святковий настрій подарував всім присутнім директор коледжу Ю.І.Черневий. На завершення свята пролунала колядка «Нова радість стала», яку разом виконали студенти та викладачі коледжу. Таке свято вже стало хорошою традицією, яку обов’язково в коледжі будемо зберігати і підтримувати в майбутньому.Студенти і патріотизм
Студенти і патріотизм


Студенти Прикарпатського л/г коледжу взяли участь в панахиді за полеглими студентами у Бою під Крутами. Трагічна загибель студентів під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежність України. Бій у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крутів за Україну. На похороні у Києві біля Аскольдової могили президент Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями, а поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинку вірш з назвою «Пам'яті тридцяти».

Поховали їх -
Тридцять мучеників українців
Славних, молодих...

На Аскольдовій могилі
Український цвіт! -
По кривавій по дорозі
Нам іти у світ.

На кого посміла знятись
Зрадницька рука?
Квітне сонце, грає вітер
І Дніпро-ріка...

На кого завзявся Каїн?
Боже, покарай! -
Понад усе вони любили
Свій коханий край.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять студентів-героїв і тільки наша пам'ять про них нехай стане тою маленькою лептою у боротьбі за незалежну Україну.


Ще не вмерла України і слава, і воля…
«Ще не вмерла України і слава, і воля…»
Формування свідомого громадянина - патріота своєї держави, активного провідника української національної ідеї, людини, що зберігає та пропагує духовні надбання нашого народу минулих століть, виховання поваги до Законів України, державної символіки. У Прикарпатському лісогосподарському коледжі реалізація цієї програми здійснюється за допомогою різноманітних форм позанавчальної роботи.

Стало гарною традицією починати робочий день в коледжі із виконання студентами та викладачами гімну України. Пройшли канікули, студенти повернулись до навчання. І наша студентська родина знову разом зранку виконує гімн України і стає частинкою вільної, незалежної держави, в яку ми всі віримо і надіємось що саме так і буде.

Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 864,263 унікальних відвідувачів