Июня 22 2018 17:47:31
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
6 лютого 2014 в актовому залі Прикарпатського лісогосподарського коледжу відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам спеціальностей "Туристичне обслуговування" та "Зелене будівництво і садово-паркове господарство". Свої довго очікуванні дипломи отримали 58 випускників.
Зі словами привітання до випускників звернувся директор коледжу Юрій Іванович Черневий. Він подякував батькам і викладачів за плідну співпрацю у вихованні студентів , побажав випускникам успіхів у подальшому житті , не зупинятися на досягнутому і гідного працевлаштування . З благословенням Божим в самостійне життя звернулися священики – отець Дмитро та отець Іван. Окропивши випускників освяченою водою і вручивши кожному з них іконку
За відмінну успішність, активну участь у громадському житті коледжу почесними грамотами були нагороджені 16 випускників. Дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою отримали випускники спеціальності "Туристичне обслуговування" Грицило Руслана, Томяк Юлія, Заяць Марія та випускниця спеціальності " Зелене будівництво та садово-паркове господарство" Янишевська Яна.

Вітаємо випускників Прикарпатського лісогосподарського коледжу !

Різдвяна розколяда
Фольклорне свято "Різдвяна розколяда" .

Традиційно, розколяда є підсумком циклу новорічно-різдвяних свят. Багату фольклорно-мистецьку спадщину українського народу презентували сьогодні студенти Прикарпатського л/г коледжу. Давню традицію колядування зберігають і підтримують викладачі та студенти коледжу. Свято розпочалося із найщиріших слів привітання о.Дмитра. Далі лунали стародавні колядки, оригінальні вінчівки, незрівнянні щедрівки. Атмосфера свята змусила всіх слухачів подумки повернутися до Святої вечері та Різдва, викликала щире бажання колядувати, забувши про буденні справи. Теплі слова подяки за святковий настрій подарував всім присутнім директор коледжу Ю.І.Черневий. На завершення свята пролунала колядка «Нова радість стала», яку разом виконали студенти та викладачі коледжу. Таке свято вже стало хорошою традицією, яку обов’язково в коледжі будемо зберігати і підтримувати в майбутньому.Студенти і патріотизм
Студенти і патріотизм


Студенти Прикарпатського л/г коледжу взяли участь в панахиді за полеглими студентами у Бою під Крутами. Трагічна загибель студентів під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежність України. Бій у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крутів за Україну. На похороні у Києві біля Аскольдової могили президент Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями, а поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинку вірш з назвою «Пам'яті тридцяти».

Поховали їх -
Тридцять мучеників українців
Славних, молодих...

На Аскольдовій могилі
Український цвіт! -
По кривавій по дорозі
Нам іти у світ.

На кого посміла знятись
Зрадницька рука?
Квітне сонце, грає вітер
І Дніпро-ріка...

На кого завзявся Каїн?
Боже, покарай! -
Понад усе вони любили
Свій коханий край.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять студентів-героїв і тільки наша пам'ять про них нехай стане тою маленькою лептою у боротьбі за незалежну Україну.


Ще не вмерла України і слава, і воля…
«Ще не вмерла України і слава, і воля…»
Формування свідомого громадянина - патріота своєї держави, активного провідника української національної ідеї, людини, що зберігає та пропагує духовні надбання нашого народу минулих століть, виховання поваги до Законів України, державної символіки. У Прикарпатському лісогосподарському коледжі реалізація цієї програми здійснюється за допомогою різноманітних форм позанавчальної роботи.

Стало гарною традицією починати робочий день в коледжі із виконання студентами та викладачами гімну України. Пройшли канікули, студенти повернулись до навчання. І наша студентська родина знову разом зранку виконує гімн України і стає частинкою вільної, незалежної держави, в яку ми всі віримо і надіємось що саме так і буде.

...
Вітаємо


Вітаємо
ЗУСТРІЧ З ЛІКАРЕМ
Нещодавно в коледжі відбулася зустріч з кандидатом медичних наук, лікарем БЦМЛ Федорикою Романом Яремовичем. Тематика зустрічі «Шкідливість вживання наркотичних та психотропних речовин». На зустрічі були присутні студенти третього курсу. Роман Яремович розповів про різні види речовин, які справляють негативний вплив на організм людини, про методи протистояння бажанню попробувати наркотики чи психотропні речовини. Розповідь супроводжувалася показом слайдів на дану тематику. Вкінці зустрічі Роман Яремович підсумував, що краще вести здоровий спосіб життя, з чим і погодились студенти.

І це тільки початок...
Моя майбутня професія
МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ

31.10.2013р. відбулася зустріч студентів ІV курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» з екскурсоводом Моршинського бюро подорожей та екскурсій ЗАТ «ЛЬВІВТУРИСТ» Крисько Людмилою Віталівною. Підчас зустрічі студенти мали можливість переглянути відеофільм про майбутні професії туризму та готельного господарства. І почули корисну інформацію про те, що спеціаліст у сфері туризму повинен мати не тільки хороші знання в даній галузі, а й аналітичне мислення, гарну пам’ять, бути комунікабельним та цілеспрямованим, знати іноземні мови. Крім того, менеджеру з туризму слід бути емоційно стійким, наполегливим, з широким кругозором і високою загальною культурою.
Л.В. Крисько поділилася досвідом роботи екскурсовода, наголосила на всіх плюсах і мінусах цієї професії. Зазначила , що робота екскурсовода протікає в умовах постійного спілкування з великою кількістю людей, які маю різні характери та типи темпераменту. Також , розповіла як працює касир, який продає білети на екскурсію, що саме від його роботи залежить успіх всієї туристичної фірми. Впродовж розповіді студенти цікаво слухали і задавали питання, на які охоче відповідала Людмила Віталівна.

Куратор групи ТО-41, Гошовська І.І.

РОБОТА МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ
24 жовтня 2013 року пройшло Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Івано-Франківської області на базі Прикарпатського лісогосподарського коледжу.


На засідання була запрошена Котоловець Л.О., начальник відділу змісту та технологій навчання молодших спеціалістів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, яка ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виховного процесу в 2013/2014 н.р. Господарі коледжу запросили гостей відвідати відкриті заходи: з української літератури (викладач Бодоряк І.В., група ТО-11), земельного права (викладач Кухтій М.Я., група ЗВ-41), озеленення інтер’єрів та аранжування квітів( викладач Москалик О.М., група СПГ-41).
На завершення відбувся круглий стіл з обміну досвідом. Було підведено підсумки плідної роботи та висловлено подяку директору коледжу
Черневому Ю.І. за вміле спрямування колективу на вирішення основних педагогічних завдань, викладачам - за змістовно проведені показові
заходи з використанням інноваційних технологій.

Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 817,284 унікальних відвідувачів