Января 21 2019 03:19:52
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Студентська конференція
13 квітня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за підтримки Інженерено-екологічного інституту ІФНТУНГ відбулася науково-практична конференція «ЕКОГЕОФОРУМ-2018: СУЧАСНА МОЛОДЬ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»
Захід відкрив співголова оргкомітету конференції, директор ІЕІ Мирослав Мазур.
Також учасників конференції привітали директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, ректор ІФНТУНГ, академік Євстахій Крижанівський, заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк, ректор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб’як.
На форумі Прикарпатський лісогосподарський коледж представляли Дубів Василь і Ковалик Святослав з доповіддю на тему «Динаміка рівня ґрунтових вод у лісових та після лісових природних комплексах в околицях Болехова» . Над науковою частиною доповіді студенти під керівництвом викладача Савчина А.І. працювали більше року. На окололицях міста Болехова було закладено 24 свердловини глибиною 2м. Щотижня знімалися показники рівня ґрунтових вод. Отримані показники заносилися в базу даних для обробки та створення графіків, на яких було видно середні значення та максимальні і мінімальні відхилення. За підсумками конференції студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу зайняли ІІ місце та отримали Дипломи ІІ ступеня. Вітаємо Дубіва Василя та Ковалика Святослава з успішним виступом та бажаємо подальших перемог.
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь-ласка, залогіньтеся для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь-ласка, залогіньтеся або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,11 сек. 917,183 унікальних відвідувачів