Декабря 16 2018 20:18:24
Навігація
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
Зараз на сайті
¤ Гостей: 1

¤ Користувачів: 0

¤ Всього користувачів: 28
¤ Новий користувач: Taras23
Крок у майбутнє
В Національного лісотехнічного університету України міста Львова проводилася олімпіада серед студентів випускних курсів коледжів спеціальності “Лісове господарство” з фахових дисциплін: дендрологія, лісівництво, лісові культури та лісова таксація. Олімпіада включала дві частини – теоретичну і практична. Теоретична частина складалася з 30 питань, кожне з яких оцінювалося 2 балами. Практична частина – із 10 питань, кожне з яких оцінювалося 4 балами. Конкурсний бал обчислювався, як сума отриманих балів за теоретичну та практичну частини завдань. Давши всі правильні відповіді, можна було отримати 100 балів.
Відкриття олімпіади розпочав директор навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства С.І.Миклуш. Він ознайомив учасників із правилами проведення олімпіади та членами журі, а саме: В.В. Лавним (завідувач кафедри лісівництва), М.М.Гузем (завідувач кафедри лісових культур і лісової селекції), А.Д.Шовганом (доцент кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів), І.С.Ільківим (доцент кафедри лісової таксації та лісовпорядкування), П.Г.Хом’юком (доцент кафедри лісової таксації та лісовпорядкування). Пан Миклуш запросив до слова М.М.Бориса, проректора Національного лісотехнічного університету України, який розповів багато цікавого про університет та його насичене студентське життя, запросив випускників для продовження навчання в закладі, а також побажав учасникам олімпіади проявити успішно свої знання.
В олімпіаді брали участь 25 студентів дев’ятьох навчальних закладів:
- Прикарпатський лісогосподарський коледж (Івано-Франківська обл.);
- Закарпатський лісотехнічний коледж Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” (Закарпатська обл.);
- Технологічний коледж НЛТУ України (Львівська обл.);
- Кременецький лісотехнічний коледж (Тернопільська обл.);
- Шацький лісовий коледж ім. Валентина Сулька (Волинська обл.);
- Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП (Рівненська обл.);
- Малинський лісотехнічний коледж (Житомирська обл.);
- Лубенський лісотехнічний коледж (Полтавська обл.);
- Чугуєво-Бабчанський лісний коледж (Харківська обл.).
Наш заклад під керівництвом викладача “Лісівництва” М.М.Оглаб’яка в олімпіаді представляли студенти групи ЛГ-41 Василь Дурнота, Степан Побережник та Вадим Шишка. За участь в олімпіаді та високий рівень знань всі три учасники нагороджені грамотами.
Прикарпатський лісогосподарський коледж і надалі буде готувати студентів для участі в таких олімпіадах, бо це хороший крок в майбутнє…


Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь-ласка, залогіньтеся для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь-ласка, залогіньтеся або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,11 сек. 902,625 унікальних відвідувачів