Апреля 18 2021 17:53:00
Навігація
¤ НАШ НОВИЙ САЙТ
¤ НОВИНИ
¤ ІНФОРМАЦІЯ
¤ АБІТУРІЄНТУ
¤ СТИПЕНДІЇ *ЕЛЕКТР.ПІДРУЧНИКИ (потрібна авторизація)
¤ НМЗ дисциплін
¤ ФОТОГАЛЕРЕЯ
¤ ПОШУК РОБОТИ
Різдвяні канікули в Києві
РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ В КИЄВІ

Неймовіро швидко завершились зимові канікули….
Ми повернулись до трудових навчальних буднів в коледжі , а в думках все ще жевріють приємні спогади про Київ. В трепетному очікуванні промайнули Різдвяні свята для нашої групи ТО-31. Довгоочікуваний день настав – четвер, 10 січня 2013 рік.
Мандрівка розпочалась з ж/д вокзалу м. Стрия. Ніч, проведена в дорозі, була наповнена безліччю передчуттів . Столиця зустріла нас похмурим небом, засніженими вулицями, але святковим настроєм.
Київ дуже красиве і велике місто з безліччю пам’яток культурного , історичного та політичного значення. Проте , приїжджаючи сюди всього на один день, як було у нашому випадку, хочеться «ПОБАЧИТИ ВСЕ» . Саме в такий момент виникає питання :”Що ж можна побачити в Києві і чим зайнятися, щоб ця мандрівка ще довгий час залишала приємний присмак зимової столичної казки?”.
Після сніданку під керівництвом наших викладачів Гошовської І.І., Горбової М.Я., Музичка Р.О., Янишівського Я.Я., Савчин А.І., Савчин Л.М. було вирішено відправитись в одну з найбільших православних святинь України – Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Заснована ще в XI сторіччі, вона досі захоплює подих своєю красою, величчю та неймовірними архітектурними формами.
На шляху до Лаври ми також оглянули Меморіал Вічної Слави,в підніжжі якого безперестанно горить Вічний Вогонь.
Наступною зупинкою на нашому маршруті був Арсенал та монументальна скульптура Батьківщина-Мати. Задуманий як символ Перемоги, пам'ятник майже відразу після відкриття ознаменувався як відображення нашої Батьківщини.
З оглядового майданчику біля меморіалу перед групою відкрилась панорама дніпровських схилів ,самого Борисфену та лівобережжя Києва, що дозволило уявити грандіозність цього міста.
В другій половині дня ми ознайомилися з важливими для нашої держави будинками, де трудяться для нашого народу державні чиновники. Першим об’єктом був будинок з химерами. Дивуючи своїм казковим виглядом він слугує своєрідною візитівкою Києва.
Проходячи вулицями древнього міста нашу увагу привернув і Національний Банк, що так старанно забезпечує стабільность грошової одиниці України.
Далі на шляху ми побачили Маріїнський палац. Засмутило те,що споруда,яка презентує нашу країну у світі як державна резиденція, знаходилась у доволі занедбаному вигляді… Наша дорога продовжувалась і згодом ми мали можливість побачити Верховну Раду України.
Пізніше група відправилась до стадіону «Динамо» ім.В.Лобановського,а далі нас чекав Софійський собор. Вже близько тисячоліття Софія Київська привертає до себе тисячі відвідувачів своєю історією та мистецькими шедеврами.
Пробуваючи поблизу Михайлівського собору,ми не могли не відвідати його. Казкова атмосфера вечірнього Києва та бій годинника на дзвіниці додавала особливого шарму Золотоверхому.
Всі заплановані екскурсійні об’єкти були відвідані,тому з вільним серцем ми повертались на центральну площу. Останні години,проведені на Майдані , дозволили повністю відчути атмосферу цього міста. Ялинка, оповита безліччю барв і дитячим сміхом була найкращим завершенням цього незабутнього дня.
Саме так всі учасники цієї неймовірної поїздки отримали можливість на один день стати частинкою цього багатотисячного міста . Пройшло вже досить часу, а думки все ще повертаються до тих зимових пейзажів нічної столиці за вікном потяга…


Статтю підготували студенти групи ТО-31: Заяць Марія і Сирватка Іванна
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь-ласка, залогіньтеся для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь-ласка, залогіньтеся або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольВи ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 
Опитування
Опитування відсутні.
Сторінка завантажилась за 0,12 сек. 1,312,660 унікальних відвідувачів